
Dacia Sandero Stepway - 1.0 TCe 100 ECO-G Expression | Apple CarPlay / Android Auto navigatie | Camera | Cruise Co
Algemeen
| Prijs | € 14.945 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 77.612 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-253-TP |
| Datum deel 1 | 07-04-2023 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris moonstone kqf |
| Gewicht | 1129 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2025
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 410 x 178 cm
Wielbasis: 260 cm
Gewichten
GVW: 1.618 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 519 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 499 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- LED koplampen
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lpg installatie
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Assist (dodehoek detectie, achteruitrijcamera, parkeersensor voor)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Technische inspectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Dit noemen we een groentje met kilometers. Jongste generatie, inclusief alle voordelen. Maar de top is eraf, en dat scheelt! Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LPG-installatie.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met dab!) kunt u bedienen vanaf het stuur. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. Het luxeniveau in deze Dacia is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Dacia Sandero Stepway heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-ede@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























