
Dacia Sandero Stepway - 1.0 TCe 100pk bi-Fuel GPF Essential {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | Februari 2024 |
| Kilometerstand | 21.919 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-026-VS |
| Datum deel 1 | 19-02-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1129 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Schuifdak
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 2775315
Prestaties
Topsnelheid: 177 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 410 x 178 x 158 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 354 - € 367 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 19-02-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3 hoofdsteunen achter, 2 buitenste 'ballonvormig', de centrale 'kommavormig'
- 3,5'' TFT zwart / wit scherm tussen de tellers
- 12 volt aansluiting vóór
- Achterbankleuning neerklapbaar in 2 delen (1/3-2/3)
- Android auto
- Apple carplay
- Automatische activatie alarmlichten bij hard remmen
- Automatische deurvergrendeling bij wegrijden
- Automatische noodoproep bij ongeval
- Automatisch noodremhulpsysteem (Active Emergency Braking System)
- B-stijl in zwart
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningcontrolesysteem
- Bediening via stuur en 'satelietknoppen' achter het stuur
- Bekleding Stepway met oranje tinten
- Boordcomputer met LCD scherm
- Buitenspiegelkappen in zwart
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- DAB+/AM/FM radio, 2 speakers, Bluetooth®2 en USB aansluiting
- Dagrijverlichting en lichtsensor
- Dakrails in lengterichting in zwart
- Dashboard tweekleurig in 'Two Tone'
- ECO-mode
- Front Airbag bestuurder en passagier (uitschakelbare passagiersairbag)
- Gordijnairbags vóór en achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel met armsteun
- Instrumentenpaneel met analoge toerenteller en snelheidsmeter
- ISOFIX-bevestigingssysteem voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
- LED verlichting
- Media Control
- Metaallak
- Parkeercamera achter
- Portiergrepen buitenzijde in zwart
- Richtingaanwijzer met 'snelwegfunctie'
- Schakelindicator
- Schuif-/kanteldak
- Sleutel met afstandsbediening
- Smartphone te gebruiken als scherm i.c.m. Dacia Media Control app
- Stalen designwielen 16'' met wieldoppen 'Stepway Saria'
- Stop en Start systeem
- Telefoonhouder met USB aansluiting geïntegreerd in dashboard
- Waarschuwingssignaal ''Gordel niet om''
= Bijzonderheden =
Brandstofsoort: LPG
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























