
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid 100pk eDCT GS ECC | Camera | Winterpakket {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 33.195 |
| Prijs excl. BTW | € 28.333 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFD-83-B |
| Datum deel 1 | 31-03-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Arctis White |
| Gewicht | 1288 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 3076614
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 165 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3 spaaks lederen stuurwiel (vegan)
- 10'' Digitaal instrumentenpaneel
- 17" Lichtmetalen velgen in Zwart
- Automatisch inklapbare buitenspiegels
- Bandenreparatieset
- Contrasterende dakkleur in Zwart
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in contrastrerend zwart
- Donker getinte ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen met one-touch functie voor
- Elektronische handrem
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofdairbags voor en zij- en gordijnairbags voor en achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- Intelli-Seat stoelen voor met ergonomische zitting
- Lane keep assist
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren achter
- Smartphone Station met Infotainment integratie
- Stoffen bekleding Gap Black/Grey Melange in zwart
- Stuurverwaming
- Uitschakelbare passagiersairbag
- USB-aansluitingen 1e zitrij
- USB-C aansluiting 2e zitrij
- Veiligheidsverbinding voor kinderstoel ISOFIX achter
- Voorruitverwarming
- Warmtewerende en geluidsdempende voorruit
- Zwarte buitenspiegels
- Zwarte dakrails
- Zwarte sierstrip langs zijruiten
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























