
Dacia Sandero Stepway - 1.6 AIRCO|ELEKTR|HOGE INSTAP|APK|NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 154.336 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-LKR-7 |
| Datum deel 1 | 17-05-2010 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 64 kW (87 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1070 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 585 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.561 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 175 x 154 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- AUX/USB ingang
- Electric-pakket (Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling, Elektrische ramen voor)
- Exclusive-pakket (Radio-CD/MP3 speler)
= Bijzonderheden =
Aangeboden: prachtige Dacia Sandero stepway 1.6 van het jaar 2010 in top staat!
Recent voorzien van een onderhoudsbeurt!
————————————————————
Carplaza Zwolle is een RDW erkend bedrijf dat gespecialiseerd is in gebruikte, dealer onderhouden auto's. Door onze jarenlange ervaring wordt onze collectie zorgvuldig geselecteerd, Al onze auto's zijn onderworpen aan een uitgebreide inspectie en voorzien van de volledige onderhoudshistorie.
Ook hebben wij regelmatig goedkope inruil auto's. Onze kracht is dat garantiewerkzaamheden van de door u bij ons aangeschafte auto bij onze eigen deskundige kan worden uitgevoerd.
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, ADVISEREN WIJ ALTIJD VOOR EEN BEZICHTIGING EEN AFSPRAAK IN TE PLANNEN!
Wij zijn geopend vanaf:
Maandag t/m Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag op afspraak
Kunt u wegens uw werk / omstandigheden niet binnen onze werktijden komen? Buiten onze openingstijden zijn afspraken inplannen ook mogelijk.
Telefoonnummer :+31624722291
INRUILEN?
Graag! Inruil van u huidige auto,motor,camper is mogelijk, vraag gerust naar de mogelijkheden.
Disclaimer: Schrijf- en zetfouten voorbehouden. Ondanks onze grote zorgvuldigheid kan aan onze advertenties(uitvoering/opties/accessoires/prijzen/foto's)geen rechten ontleend worden
Contact:
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























