
Dacia Sandero Stepway - Automaat 1.0 TCe 90 Comfort. AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 16.999 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 28.537 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-584-PG |
| Datum deel 1 | 18-11-2021 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,20 sec |
| Motorvermogen | 67 kW (91 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1097 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
De Haak 8A
5555XK Valkenswaard
0642405744
https://deenautomotivevalkenswaard.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer nette auto
Automaat
Dacia Sandero 1.0 TCe 90 Comfort * AUTOMAAT *
- Kenteken: T-584-PG
- Merk: Dacia
- Model: Sandero Stepway Automaat
- APK tot: 12-05-2027
- Tellerstand: 28537 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: H4D E4
- Vermogen: 67 kW / 91pk
- Ledig gewicht: 1097 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 410 cm
- Breedte: 178 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Pack Easy
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Keyless entry
- Keyless start
Pakket: Pack Medianav
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Deen Automotive Valkenswaard
De Haak 8 A
5555 XK Valkenswaard
0642405744
info@deenautomotivevalkenswaard.nl
deenautomotivevalkenswaard.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























