
Dacia Sandero - 0.9 TCe Laureate AUTOMAAT AIRCO BJ 5-2017 APK 5-2027
Algemeen
| Prijs | € 8.749 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 63.798 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NX-601-N |
| Datum deel 1 | 10-05-2017 |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 525 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- AUX
- CENTRALE VEGRENDELING
- MEDIA
= Bijzonderheden =
Dacia Sandero 0.9 TCe Laureate AUTOMAAT AIRCO BJ 5-2017 APK 5-2027
stuurbekrachtiging elektrische ramen /spiegels abs airbags airco
cruise control leder multi-stuur getint glas verstralers radio /aux /media
centrale vergrendeling 2 *sleutel hoogte stuur /stoel verstelbaar .
ZEER MOOIE ROOKVRIJE AUTO + BOEKJES AANWEZIG !!
06-34000206
BEZOEKEN ALLEEN OP AFSPRAAK !!
LVGAUTOS
BRIELTJENSPOLDER 14D
MADE
TEVENS AUTOS TE KOOP GEVRAAGD!!
ALLE AUTOS VOORZIEN VAN Nationale Autopas(NAP)
Onze autos worden zo voordelig mogelijk aangeboden,
deze prijzen zijn gebaseerd op / zo meenemen !!
BEZOEKEN ALLEEN OP AFSPRAAK !!
LVGAUTOS
BRIELTJENSPOLDER 14D
MADE
TEVENS AUTOS TE KOOP GEVRAAGD!!
ALLE AUTOS VOORZIEN VAN Nationale Autopas(NAP)
Onze autos worden zo voordelig mogelijk aangeboden,
deze prijzen zijn gebaseerd op / zo meenemen !!
Hoeveel kost een Dacia Sandero verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























