
Dacia Sandero - 1.0 TCe 90 Comfort | Automaat | Camera | Climate Control | Cruise Control | Apple Carplay/
Algemeen
| Prijs | € 13.940 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 105.920 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-225-ZZ |
| Datum deel 1 | 05-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 67 kW (91 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje |
| Gewicht | 1134 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2022
Technische informatie
Koppel: 142 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 169 km/u
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 410 x 178 cm
Wielbasis: 260 cm
Gewichten
GVW: 1.601 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaarprijs basispakket (inbegrepen): Inclusief netjes schoonmaken binnen / buiten, technische controle, vloeistoffen op peil, minimaal 3 maanden APK en tenaamstellingskosten
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Full-service Showroomprijs + 12 maanden BOVAG Garantie (€ 975 meerprijs): Professioneel gepoetst (pakket basis) inclusief benodigde onderhoudsbeurt, halve tank brandstof, minimaal 12 maanden APK en 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Rijklaarprijs basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Hoeveel kost een Dacia Sandero verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























