
Dacia Spring - Comfort Plus (Orange Pack) 27 kWh / Airco / Navi / Bluetooth / Cruise Control / Achteruitr
Algemeen
| Prijs | € 10.700 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 40.935 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 23-11-2021 |
| Motorvermogen | 33 kW (45 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 991 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 242 cm
Acceleratie (0-100): 19,1 s
Topsnelheid: 125 km/u
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Motorrijtuigenbelasting: € 83 - € 90 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- Bluetooth
- Oplaadmogelijkheid
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerpen van de Dacia Spring stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Ook 14 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Dacia Spring heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Autobedrijf de Vries is gespecialiseerd in gebruikte, dealer onderhouden auto's. Al onze auto's zijn onderworpen aan een uitgebreide inspectie en voorzien van de volledige onderhoudshistorie en Nationale Auto pas. Uiteraard mogen onze occasions door anwb-dekra of merkdealers gekeurd worden. Ook hebben wij regelmatig goedkope inruil auto's. Onze
kracht is dat garantiewerkzaamheden van de door u bij ons aangeschafte auto in overleg bij uw plaatselijke dealer mogen worden uitgevoerd. Uiteraard is inruil mogelijk.
Hoeveel kost een Dacia Spring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























