
Ferrari 812 GTS - - 1 of 1 Blu Askolin - Tailor Made - Duffel Bags - 250 Testa Rossa Homage
Algemeen
| Prijs | € 569.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 9.920 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 09-08-2023 |
| Topsnelheid | 340 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,00 sec |
| Motorvermogen | 588 kW (799 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 12-cilinder |
| Cilinderinhoud | 6496 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1600 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 6 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - sep. 2023
Technische informatie
Koppel: 718 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 92 liter
Acceleratie (0-100): 3,0 s
Topsnelheid: 340 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 469 x 197 x 128 cm
Wielbasis: 272 cm
Inhoud laadruimte: 250 l
Interieur
Interieurkleur: Rood
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 16,4 l/100km (1 op 6,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Bernards Exclusives B.V. Pompmolenlaan 41d 3447GK WOERDEN, NL 0348752499 http://www.bernardsexclusives.nl info@bernardsexclusives.nl
Ferrari 812 GTS
De Ferrari 812 GTS is één van de meest indrukwekkende open Ferrari’s van deze tijd. Het model vormt de open variant van de 812 Superfast en brengt een combinatie van extreme prestaties, een atmosferische V12 en open rijden die vandaag de dag zeldzaam is geworden.
Onder de lange motorkap ligt een 6.5 liter atmosferische V12 die maar liefst 800 pk levert bij 8.500 toeren per minuut en 718 Nm koppel produceert. Dit maakt de 812 GTS tot één van de krachtigste open productieauto’s met voorin geplaatste motor ooit gebouwd. Dankzij deze motor sprint de auto van 0 naar 100 km/u in slechts 3,0 seconden en bereikt hij een topsnelheid van 340 km/u.
Wat de 812 GTS extra bijzonder maakt, is het feit dat Ferrari hiermee na bijna vijftig jaar weer terugkeerde naar een V12 spider met voorin geplaatste motor in de reguliere modelrange. De laatste keer dat Ferrari dit deed was met de iconische Ferrari 365 GTS/4 Daytona Spider uit 1969. Daarmee is de 812 GTS niet alleen een moderne supercar, maar ook een eerbetoon aan Ferrari’s geschiedenis.
Het dak bestaat uit een elektrisch bedienbare hardtop die in slechts 14 seconden opent of sluit, zelfs tijdens het rijden tot ongeveer 45 km/u. Hierdoor combineert de auto de elegantie van een coupé met de pure beleving van open rijden, terwijl de structuur en torsiestijfheid vrijwel gelijk blijven aan die van de gesloten 812 Superfast.
Naast brute prestaties beschikt de 812 GTS over geavanceerde technologie zoals rear wheel steering (Passo Corto Virtuale), Ferrari’s nieuwste generatie Side Slip Control, magnetorheologische dempers en een razendsnelle 7-traps dual clutch transmissie. Dit zorgt ervoor dat de auto ondanks zijn enorme vermogen verrassend precies en controleerbaar blijft.
De Ferrari 812 GTS is daarmee het perfecte samenspel van klassieke Ferrari-waarden en moderne techniek: een hoogtoerige atmosferische V12, achterwielaandrijving en het geluid van twaalf cilinders zonder dak boven je hoofd. Voor veel liefhebbers vertegenwoordigt dit één van de laatste hoofdstukken van Ferrari’s traditionele V12-supercars.
Over onze 812 GTS:
Dit uitzonderlijke exemplaar is uitgevoerd in de unieke, speciaal voor deze auto ontwikkelde ‘Blu Askolin’ , een one-off Tailor Made kleur die zorgt voor een ongekende uitstraling. Het elegante exterieur wordt versterkt door een contrasterende historische ‘Bianco King’ livery, die over de volledige carrosserie loopt, gecombineerd met gesmede velgen in ‘Argento Nürburgring’, afgewerkt met bijpassende ‘Argento Nürburgring’ hub caps, wat het geheel een tijdloze en exclusieve look geeft.
Deze bijzondere configuratie is geïnspireerd op de legendarische Ferrari 250 Testa Rossa van Scuderia Askolin uit Finland. Scuderia Askolin was een relatief kleine maar gepassioneerde privateer racing team, actief in de jaren ’50 en ’60. Het team stond bekend om zijn uitgesproken en herkenbare kleurstellingen, waarmee zij zich onderscheidden van de traditionele fabrieks- en fabrieksondersteunde teams. Juist deze eigen identiteit en durf om af te wijken van de norm maakten de auto’s van Scuderia Askolin bijzonder geliefd onder kenners en verzamelaars.
De kenmerkende livery van de originele 250 Testa Rossa, met contrasterende accenten en opvallende rondels, vormde de inspiratie voor dit Tailor Made ontwerp. In deze 812 GTS wordt deze historische uitstraling op moderne wijze vertaald, waardoor een unieke brug ontstaat tussen Ferrari’s rijke raceverleden en hedendaagse exclusiviteit.
Het interieur is werkelijk van een ander niveau. Volledig uitgevoerd in exclusief ‘Connolly Vaumol’ leder in “House Lords Red” , ademt het interieur pure Ferrari heritage gecombineerd met modern vakmanschap. De Tailor Made afwerking zonder Cavallino op de hoofdsteunen, tone-on-tone stiksels en het uitgebreide gebruik van leder door het gehele interieur tillen deze configuratie ver boven standaard specificaties uit.
Op het gebied van opties is deze 812 GTS zeer rijk uitgerust met onder andere adaptieve koplampen met SBL functie, airbrushed Scuderia Ferrari schilden, een front lift systeem, parkeercamera, JBL High-End audiosysteem en volledig elektrisch verstelbare stoelen. Daarnaast zorgen zwarte uitlaattips voor een sportieve en verfijnde uitstraling.
Daarnaast wordt dit exemplaar geleverd met de originele 2-delige Ferrari lederen duffel bag set, perfect passend bij het bespoke interieur, wat de exclusiviteit verder onderstreept.
De auto is bovendien voorzien van steenslagfolie (PPF), waardoor de lak optimaal beschermd is tegen invloeden van buitenaf zoals steenslag, krassen, insecten en vogelpoep.
Kortom, een werkelijk unieke Ferrari 812 GTS, uitgevoerd als one-off Tailor Made exemplaar met een ongekend niveau van detail, exclusiviteit en vakmanschap. Een zeldzame kans voor de echte liefhebber.
Fabrieksopties:
EXTC BLU ASKOLIN
INTC CONNOLLY VAUMOL HOUSE LORDS RED
CRPT NERO
AFS2 ADAPTIVE HEADLIGHTS WITH SBL FUNCTION
ANIP INTERNAL PAINTED ALUMINIUM ELEMENTS
ALOG ALUMINIUM SILL KICK
BOL2 HISTORIC LIVERY WITH 2 CIRCLES
BVEN BLACK AIR VENT GRIPS ON DASHBOARD
CALA BRAKE CALLIPERS IN ALLUMINIO
CHIP ANTI STONE CHIPPING FILM
CISK EXTERIOR SILL KICK IN CARBON
CTU4 CENTRE CONSOLE IN LEATHER
CUPX CUPC IN SPECIAL CARBON FIBRE
DEDI DEDICATION PLAQUE IN SILVER
ELEV FRONT LIFT
EXAB BLACK TAILPIPE TIPS
FLMA ADDITIONAL COLOURED MATS WITH LOGO
HAW1 HEAT INSULATING WINDSCREEN
LU22 2 DUFFEL
LUDP COLOUR UPON REQUEST FOR DOOR PANEL
PAC1 PARKING CAMERA
PNT1 SPECIAL 2-LAYER COLOURS
RIMP GLOSSY WHEELS
RMSR MATTE SILVER FORGED RACING WHEELS
RSFE FULL ELECTRIC SEATS
SIEE EE FUNCTIONALITY
SNDB HIGH POWER HI-FI SYSTEM
SPEC CUSTOM SPECIFICATIONS
STC1 COLOURED STANDARD STITCHING O.R.
TAIL TAILOR MADE
ULEZ UPPER PART OF PASSENGER COMPARTMENT IN LEATHER
LET OP! Voor Nederlandse kopers geldt een hogere prijs in verband met de Nederlandse emissietax (BPM). Bent u een Nederlandse koper en ontvangt u graag de prijs op Nederlands kenteken? Neem dan gerust contact met ons op!
Maar in het echt komt deze 812 GTS natuurlijk het beste tot zijn recht. Wij nodigen u dan ook graag uit voor een kop koffie of thee en zelf te zien hoe mooi deze 812 GTS is in het echt is!
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 21:00 op +31 (0) 348-752499 en WhatsApp +31 (0) 6-42420582, neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.
Zekerheden bij Bernards Exclusives:
- Geen afleverkosten
- RDW erkend
- NAP autopas aangesloten
- Open en eerlijk advies
- Inruil en financiering mogelijk
- Jarenlange ervaring en kennis in het exclusieve segment
Hoeveel kost een Ferrari 812 GTS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































