Let op! Geld lenen kost geld
Ferrari GTC4 - 365 GTC/4 "1971 Paris Motor Show-car" Official Paris Motor Show car 1971 for Pininfarina, - AutoWereld.nl
 
€ 249.500
61.696 km

Algemeen

Prijs € 249.500
Bouwjaar 1971
Kilometerstand 61.696 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken FE-46-51
Datum deel 1 -
Motorvermogen -
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur Rood
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Gallery Aaldering
Arnhemsestraat 47

6971AP Brummen

0575564055

www.gallery-aaldering.com

Opties & accessoires

Comfort
  • Lederenbekleding

Extra informatie

Interieurkleur: Zwart
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com info@gallery-aaldering.com

Stelt u zich voor: Parijs, 1971, de internationale motorshow. Alle lichten zijn op de stands gericht, en dan valt uw oog op een Ferrari 365 GTC/4. Ontworpen door Pininfarina en dit specifieke exemplaar was ook nog eens de officiële showauto!

De 365 GTC/4 was eigenlijk de verfijnde broer van de Daytona. De Daytona was rauw, luid, compromisloos. Maar de GTC/4? Dat was een echte grand tourer, een auto waarmee u op zondagmorgen naar Monaco reed met uw partner naast u, misschien zelfs twee kinderen achterin, en dat alles in absolute stijl. Een 2+2 coupé, strak in de lijnen, met verborgen koplampen, een snelle fastback-daklijn en die typische jaren ’70 wigvorm. Futuristisch én elegant tegelijk.

Onder de motorkap lag de beroemde Colombo V12 van 4,4 liter. Afkomstig uit de Daytona, maar bewust getemd tot 340 pk. Waarom? Omdat dit geen pure raceauto was, maar een chique GT. Dankzij zes zijwaarts gemonteerde Weber-carburateurs kon de motorkap extra laag en slank worden ontworpen. En het geluid? Een diepe, grommende symfonie die u zelfs bij stationair draaien kippenvel bezorgt.

En dan de luxe! Standaard had de GTC/4 stuurbekrachtiging, elektrische ramen én airco. Voor een Ferrari uit die tijd echt bijzonder. Bovendien kreeg de auto een zachter onderstel, zodat u moeiteloos van Parijs naar Rome kon cruisen. Toch bleef het onmiskenbaar een Ferrari: met de handgeschakelde vijfversnellingsbak en bijna perfecte gewichtsverdeling (51:49) was het rijden altijd spannend.

Er zijn maar 505 stuks van deze auto gebouwd. Dat maakt hem zeldzamer dan veel andere Ferrari’s waar de wereld wél achteraan rent. En dit specifieke exemplaar? Een bijzonder mooi en goed exemplaar. Uitgevoerd in Rosso Cherry met zwart leren interieur, compleet met de originele handleidingen en matching numbers, bevestigd door de officiële Ferrari-documentatie. Bovendien is de geschiedenis volledig bekend: altijd in Frankrijk en Monaco, en sinds 1987 stilletjes verstopt in een privécollectie.

De staat? Werkelijk prachtig. Niet te overdreven gerestaureerd. Precies dat perfecte evenwicht. U stapt in, ruikt het leer, en ineens bent u terug in 1971, op de Parijse motorshow, waar Pininfarina trots zijn creatie presenteerde.

Kortom: een Ferrari die zeldzaam is, elegant, met V12-kracht én een verhaal. Een auto die anders durfde te zijn en daardoor juist onvergetelijk werd.
En dát is toch precies wat een Ferrari zo onweerstaanbaar maakt? Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek deze Ferrari zelf.

Hoeveel kost een Ferrari GTC4 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Gallery Aaldering

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken