
Ferrari SF90 Spider - - Giallo Montecarlo - Carbon - VAT
Algemeen
| Prijs | € 499.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 1.522 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 03-05-2024 |
| Motorvermogen | 735 kW (999 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3990 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Geel metallic |
| Gewicht | 1670 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 735 kW (999 PK)
Vermogen elektromotor(en): 161 kW (219 PK)
Vermogen brandstofmotor: 574 kW (780 PK)
Koppel: 800 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 2,5 s
Topsnelheid: 340 km/u
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Bernards Exclusives B.V. Pompmolenlaan 41d 3447GK WOERDEN, NL 0348752499 http://www.bernardsexclusives.nl info@bernardsexclusives.nl
Ferrari SF90 Spider
De Ferrari SF90 Spider is de eerste plug-in hybride (PHEV) Ferrari spider en de eerste Ferrari die de prestaties van de LaFerrari overtreft, met een 4.0 biturbo-V8 van 780 pk die samenwerkt met drie elektromotoren van 220 pk. In totaal staat er dus zo’n 1.000 pk tot je beschikking die naar alle vier de wielen worden gestuurd, afhankelijk van de omstandigheden. Zo kan de SF90 volledig elektrisch rijden (zo’n 25 km lang) op enkel de vooras en met een topsnelheid van 135 km/u. De V8 heeft boxer-achtige afmetingen dankzij de turbo’s die naar de flanken zijn verhuist, waarmee hij heel laag kan worden ingebouwd. Daarnaast is de motor nog eens 25 kilo lichter. Door de grotere turbo’s in de SF90 Stradale dan gebruikt voor bijvoorbeeld de F8 Tributo heeft hij qua geluid best wat weg van de F40!
De versnellingsbak wisselt in slechts 200 milliseconden tot aan de 8e versnelling! Een achteruit ontbreekt, die taak wordt overgenomen door de elektromotoren op de voorwielen. Wat het voordeel daarvan is? Tien kilo.
Maar ook al het aerodynamische werk maakt indruk, een werk dat werd uitgevoerd zonder dat je de effecten duidelijk kan zien langs de buitenkant. Geen giga-achterspoiler die uitklapt zoals bij de concurrenten, geen grote splitters die de lijnen van de neus verpesten. Alles is netjes en verzorgd! En dat maakt de SF90 in een elegante verschijning die toch binnen 6,7sec de 200kmh aantikt! Ja je leest het goed!
Over onze SF90 Spider:
Uitgevoerd in de prachtige launchkleur ‘Giallo Montecarlo’ metallic in combinatie met een stijlvol ‘Charcoal’ lederen interieur, straalt deze Ferrari SF90 Spider pure exclusiviteit uit. De two tone carrosserie uitgevoerd in ‘Nero DS’, matte grijze velgen en zwarte remklauwen zorgen voor een extra agressieve en tegelijkertijd elegante uitstraling.
Qua opties is dit exemplaar uitzonderlijk rijk uitgerust met onder andere het volledige ADAS pakket, adaptive frontlights, front lift systeem, surround view, parkeersensoren voor en achter, titanium uitlaatpijpen en volledig elektrisch verstelbare en geventileerde stoelen. Daarnaast beschikt de auto over een enorme hoeveelheid carbon fibre opties waaronder carbon dashboard inserts, carbon driver zone met LED stuur, carbon deurpanelen, carbon instrumentencluster, carbon side air splitters, carbon front spoiler, carbon diffuser, carbon engine covers, carbon engine manifold en carbon fibre sill kickplates.
Het interieur is verder verfijnd met speciale ‘Grigio Chiaro’ stiksels, een geborduurd Cavallino op de hoofdsteunen, speciale designstoelen, een lederen hemelbekleding en diverse ‘Charcoal’ interieurdetails die perfect aansluiten bij de exclusieve configuratie. Een werkelijk prachtig samengestelde SF90 Spider die duidelijk met oog voor detail en smaak is geconfigureerd.
Fabrieksopties:
EXTC GIALLO MONTECARLO
INTC CHARCOAL
CRPT NERO
ADAS ADAS FULL PACK
AFS1 ADAPTIVE FRONTLIGHT SYSTEM
ALCN CENTRAL PART OF SEATS IN ALCANTARA
BAC3 BACKREST IN COLOURED LEATHER - CHARCOAL
BIC2 TWO TONE BODYWORK - NERO DS
CALB GLOSSY BLACK BRAKE CALIPERS
CEIS CARBON FIBRE SIDE AIR SPLITTER
CEL2 ENGINE COVERS IN CARBON FIBRE
CERB CARBON FIBRE REAR BOOT TRIM
CEXD REAR DIFFUSER IN CARBON FIBRE
CEYS CARBON FIBRE UNDERDOOR COVER
CHPP FRONT BUMPER PROTECTION FILM
CIAD CARBON FIBRE DASHBOARD AIR VENT
CIDL CARBON FIBRE DRIVER ZONE + LEDS
CIIP CARBON FIBRE INSTRUMENT COVER
CIPZ CARBON FIBRE DOOR PANELS
CISK EXTERIOR SILL KICKPLATE IN CARBON
CLDT COLOURED PASSENGER COMPARTMENT DETAILS - CHARCOAL
DATR DASHBOARD INSERTS IN CARBON FIBRE
ELEV FRONT LIFT
EMPH CAVALLINO STITCHED ON HEADREST - GRIGIO CHIARO
EXAT TITANIUM EXHAUST PIPES
FCWS CARBON FIBRE FRONT SPOILER
HWCO MYFERRARI CONNECT READINESS HW
MNFC CARBON FIBRE ENGINE MANIFOLD
PAR2 FRONT AND REAR PARKING SENSORS
PNT1 SPECIAL 2 LAYER COLOURS - GIALLO MONTECARLO
RMSC MATTE GREY WHEELS
RSFV VENTILATED FULL ELECTRIC SEATS
RUF1 LEATHER HEADLINER - NERO
SPEC CUSTOM SPECIFICATIONS
STC2 COLOURED SPECIAL STITCHING O.R. - GRIGIO CHIARO
STYL SEATS WITH SPECIAL DESIGN
SURR SURROUND VIEW
Maak gerust een afspraak bij ons voor een bezichtiging onder het genot van een kop koffie of thee!
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 21:00 op +31 (0) 348-752499 en WhatsApp: +31 (0) 6-42420582, neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.
Zekerheden bij Bernards Exclusives:
- Geen afleverkosten
- RDW erkend
- NAP autopas aangesloten
- Open en eerlijk advies
- Inruil en financiering mogelijk
- Jarenlange ervaring en kennis in het exclusieve segment
Hoeveel kost een Ferrari SF90 Spider verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































