Let op! Geld lenen kost geld
Ferrari Testarossa - Monodado "29.621 kms" Newly delivered in Germany and exported to Switzerland, A part of a - AutoWereld.nl
 
€ 179.500
29.621 km

Algemeen

Prijs € 179.500
Bouwjaar Maart 1987
Kilometerstand 29.621 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken HZB-48-N
Datum deel 1 -
Topsnelheid 295 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,80 sec
Motorvermogen 287 kW (390 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 12-cilinder
Cilinderinhoud 4942 cc
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur Rood
Gewicht 1580 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar januari 1985
Meer modelinformatie

Aanbieder

Gallery Aaldering
Arnhemsestraat 47

6971AP Brummen

0575564055

www.gallery-aaldering.com

Opties & accessoires

Comfort
  • Lederenbekleding

Extra informatie

Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com info@gallery-aaldering.com

Deze Ferrari Testarossa heeft alles wat Ferrari in de jaren 80 zo onweerstaanbaar maakte: brutale lijnen, een krachtige twaalfcilinder in het midden en een uitstraling die u rechtstreeks terugvoert naar een tijdperk van stijl en ongeremde ambitie. Dit is een zorgvuldig bewaard gebleven exemplaar met een geschiedenis die net zo indrukwekkend is als zijn design.

Deze Testarossa heeft slechts 29.000 kilometers gereden en werd in 1987 nieuw geleverd in Duitsland en vond al in 1988 zijn weg naar Zwitserland, waar hij onderdeel werd van een vooraanstaande collectie. Gedurende zijn 36 jaar in deze verzameling is hij tot in de puntjes onderhouden zonder compromissen. Alles is bewaard gebleven zoals het hoort en het onderhoud is consequent uitgevoerd.

*De klassieker der klassiekers*
Uitgevoerd in de meest gewilde kleurstelling: Rosso Corsa met een tan leren interieur. Een combinatie die niet alleen perfect de tijdsgeest van de jaren 80 vangt, maar ook vandaag nog net zo indrukwekkend oogt als op de avond van zijn wereldpremière in 1984, toen Ferrari hem in Parijs onthulde. De lange zijvinnen, de scherpe lijnen, de brede achterkant; het geheel maakt een indrukwekkende verschijning.

*In fantastische staat*
Deze Testarossa verkeert in een conditie die zelfs de meest kritische verzamelaar zal overtuigen. Het lakwerk is echt schitterend, het leer is nog prachtig en onbeschadigd en alle bedieningselementen werken zoals het hoort. De velgen en rubberdelen zijn onberispelijk. Dit is geen gerestaureerd exemplaar maar een Ferrari die zijn kwaliteit te danken heeft aan zorgvuldig en constant onderhoud.

*Een sensatie op wielen*
Onder de lange motorkap ligt de machtige 5 liter twaalfcilinder, goed voor ruim 390 pk en een soundtrack die alleen een atmosferische twaalfcilinder kan produceren. De Testarossa biedt een beleving die modernere auto’s simpelweg niet kunnen evenaren: een directe stuurrespons en een mechanisch gevoel dat u rechtstreeks verbindt met de weg. Een rit in deze Ferrari is iedere keer weer een belevenis.

*Maak kennis met deze tijdmachine*
Heeft u interesse? Dan bent u van harte welkom om deze Ferrari Testarossa in Brummen te komen bewonderen. Woont u buiten Nederland? Geen enkel probleem: wij verkopen wereldwijd en verzorgen export tot in detail. Gallery Aaldering is sinds 1975 een familiebedrijf met een diepgewortelde passie voor (klassieke) auto’s.

Hoeveel kost een Ferrari Testarossa verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Gallery Aaldering

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken