
Fiat 500 Abarth - 1.4 T-Jet Competizione | Sportstoelen | Carbon | Sportuitlaat | 17 inch | Navigatie | Park
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | April 2017 |
| Kilometerstand | 64.716 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZG-367-H |
| Datum deel 1 | 26-04-2017 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grigio Campovolio (licht grijs) |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 225 km/u
GVW: 1.425 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Interieur: Bruin, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: 12 Maanden garantie
Garantie: 15.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 Maanden garantie (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 Maanden garantie (12 maanden garantie, 15.000 km garantie); Nieuwe APK; Bovag afleverbeurt, Nieuwe APK, Poetsbeurt, Volle tank brandstof
- 12 Maanden BOVAG Garantie (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden garantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Afleverbeurt, Nieuwe APK, Volle tank brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Mark Koebolt
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grigio Campovolo (5JQ)
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen vóór (097)
- Zijruiten en achterruit in donkergetint glas (070)
Infotainment
- Uconnect 5" navigatie incl. Bluetooth, DAB+, AUX, USB, Uconnect Live (7J2)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatisch geregelde airconditioning (140)
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren achter (508)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Bovag afleverbeurt
- Pack performance (gelimiteerd slipdifferentieel) (98M/98N)
= Bijzonderheden =
Het bijzondere en vooral leuke aan deze Fiat 595 Abarth 1.4 T-Jet Competizione is dat Raymond een van de vorige berijders is geweest. Raymond was in 2021 verantwoordelijk voor Stern Exclusief en hoefde daarom niet per se in een Mercedes-Benz als auto van de zaak te rijden. Toen deze Fiat 595 Abarth bij Stern Exclusief binnenkwam leek het Raymond daarom leuk om zelf met de auto te gaan rijden. Hij reed er ongeveer een week mee tot hij een auto ophaalde bij een van zijn trouwe relaties. Deze relatie is een fervent AMG liefhebber en een van zijn AMG's had onderhoud nodig. Raymond haalde AMG op en liet de Abarth bij de klant achter. Het duurde nog geen 2 uur en de klant belde hem op of dit leuke autootje te koop was. Vanaf dat moment heeft de partner van deze klant tot voor kort met de Abarth gereden. Onlangs hebben ze de Abarth bij ons ingeruild op een elektrische MINI Countryman en is de cirkel rond. Nu zoeken we natuurlijk weer een echte autoliefhebber voor deze unieke Fiat 595 Abarth. De auto verkeert in een zeer nette staat en is altijd goed onderhouden. Enkele velgen vertonen minimale stoeprandschade en het linker voorscherm is in het verleden een keer overgespoten. De Abarth is uitgevoerd in de kleur Grigio Campovolio en is voorzien van de sportstoelen "Abarth Corse By Sabelt" in Tobacco leder/ alcantara. De Abarth is leuk uitgerust met o.a. een sportuitlaat, carbon buitenspiegelkappen, carbon instaplijsten, carbon greep achterklep, U-Connect 5" met navigatie, rode remklauwen en 17 inch Supersport lichtmetalen velgen. De Fiat 595 Abarth is direct na binnenkomst technisch geïnspecteerd en klaargemaakt. Wij leveren de Fiat 595 Abarth Competizione dan ook volledig rijklaar, voorzien van een nieuwe APK, volle tank brandstof en 6 (zakelijk) of 12 (particulier) maanden wettelijke garantie. In plaats hiervan kun je tegen een meerprijs van € 795,- ook kiezen voor de zekerheid van de uitgebreidere 12 maanden Bovag garantie. Je bent van harte welkom in onze sfeervolle showroom in Bussum om deze unieke Fiat 595 Abarth Competizione in alle rust te bekijken en wellicht te ervaren tijdens een proefrit door de prachtige omgeving van het Gooi.
Waarom kiezen voor ons?
Omdat wij met vaste prijzen werken en de auto’s rijklaar, voorzien van APK en garantie in onze showroom staan, weet je altijd exact waar je aan toe bent en kun je zelfs direct na aankoop instappen en wegrijden! Voor al onze auto’s geldt dat we ze leveren op basis van onderstaande zekerheden:
- Voorinspectie (BOVAG 40 punten check)
- Servicebeurt
- Rijklaar maken
- Minimaal 12 maanden APK
- Poetsen & reinigen
- Volle tank brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie (6 maanden bij zakelijke aanschaf)
MR Carselection is een jong autobedrijf in Bussum, welke in april 2022 door Mark en Raymond is gestart. Na 14 en 20 jaar werkzaam te zijn geweest bij een grote beursgenoteerde Mercedes-Benz dealer, waren zij van mening dat er ruimte is voor een transparant en persoonlijk autobedrijf gespecialiseerd in jong gebruikte dealeroccasions.
Mark en Raymond selecteren de occasions met de grootste zorg en bieden een gevarieerd aanbod jong gebruikte auto’s. Alle auto’s staan rijklaar en voorzien van 12 maanden Garantie (zakelijk 6 maanden) in de showroom in Bussum. U kunt ook kiezen tegen een meerprijs van € 795,- voor een uitgebreide BOVAG-garantie.
Ook voor zoekopdrachten en import van gebruikte auto’s kun je rekenen op de kennis en kunde van Mark en Raymond. MR Carselection is o.a. gespecialiseerd in de merken BMW, Mini en Mercedes-Benz maar mocht je op zoek zijn naar iets anders dan zijn wij jou ook graag van dienst.
Kom gerust eens langs in de showroom in Bussum voor een vrijblijvende kennismaking en een heerlijke Italiaanse kop koffie.
Meer informatie vindt u op www.mrcarselection.nl
Hoeveel kost een Fiat 500 Abarth verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























