Let op! Geld lenen kost geld
Fiat 500 L - Fiat Unieke schuurvondst uit Italië met slechts 20.095 KM! - AutoWereld.nl
 

Fiat 500 L - Unieke schuurvondst uit Italië met slechts 20.999 KM

1972, Benzine, Handgeschakeld, , Wit
€ 12.950
20.999 km

Algemeen

Prijs € 12.950
Bouwjaar 1972
Kilometerstand 20.999 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 4
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken PM-92-51
Datum deel 1 14-01-1972 (import)
Motorvermogen 18 kW (24 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 2-cilinder
Cilinderinhoud 594 cc
Energielabel -
Carrosserie -
Kleur Wit
Oorspronkelijke kleur Wit
Gewicht 498 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Autobedrijf Ferdy Snijders
Robert Scottstraat 15

7825AR Emmen

0591312111

www.ferdysnijders.nl

Extra informatie

Modeljaar: 2026
Interieur: Zwart, Skai
Emissieklasse: Euro 0
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Motorrijtuigenbelasting: geen
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard (All-in rijklaar): Bij Autobedrijf Ferdy Snijders in Emmen krijgt u de scherpste prijs en de beste service! Onze auto’s zijn All-in rijklaar en gereed om zorgeloos mee te nemen zonder bijkomende kosten. De auto wordt afgeleverd inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe APK, volle tank brandstof, poetsbeurt en 12 maanden garantie! ZONDER MEERPRIJS!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Autobedrijf Ferdy Snijders Robert Scottstraat 15 7825AR EMMEN, NL 0591312111 http://www.ferdysnijders.nl verkoop@ferdysnijders.nl

Ben jij klaar om hoofden te laten draaien voor deze schitterende Dolce Vita op wielen, wildvreemden te laten zwaaien en altijd met een glimlach in te stappen?
Deze schitterende witte Fiat 500L uit 1972 is vorig jaar door onze klant ontdekt als een échte schuurvondst in Italië en is per direct beschikbaar!
Met slechts 20.095 km op de teller en slechts 2 Italiaanse vorige eigenaren is dit een uniek topstuk!

De auto is in het verleden in Italië al eens met ontzettend veel liefde gerestaureerd. De complete historie, inclusief de originele Italiaanse papieren én foto’s zit er netjes bij.

De Nederlandse koper moest de auto wegens omstandigheden helaas weer wegdoen, maar dat is jouw geluk.
Omdat wij de import destijds zelf voor onze klant hebben gedaan, kennen we de auto van A tot Z. In opdracht van de eigenaar hebben we hem in onze werkplaats technisch echt helemaal klaargemaakt voor het seizoen.
Er zijn 4 nieuwe banden gemonteerd, nieuwe filters, olie & pakkingen, nieuwe bougies & wiellagers. Je hoeft zelf dus niet met zwarte vingers onder de motorkap te duiken. Hij start direct, stuurt strak en de tweecilinder loopt als een zonnetje.

LET OP:
Om deze klassieker in absolute topconditie te houden, staat de Fiat momenteel veilig en droog bij ons in de binnenopslag. De auto staat niet bij ons op het bedrijf.
Wil je deze Italiaanse schone in het echt bewonderen of een proefrit maken? Neem dan vooraf even contact met ons op om een afspraak te maken.
Dan zorgen wij dat de koffie (of italiaanse espresso!) klaarstaat.

De uitvoeringsspecificatie van de aangeboden auto's zijn zorgvuldig aangegeven, echter onder het voorbehoud dat meer of minder extra's nimmer tot een lagere of hogere prijs kan leiden. Om teleurstelling te voorkomen dient u voor aankoop zelf te controleren of de voor u belangrijke extra's ook daadwerkelijk aanwezig zijn. Door de aankoop accepteert u de auto in zijn werkelijke specificatie.

Hoeveel kost een Fiat 500 L verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Ferdy Snijders

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken