
Fiat 500 X - 1.3 -150PK- "YACHT CLUB CAPRI" - AUTOMAAT/FULL LED/LEDER/VOUWDAK/FULL OPTIONS
Algemeen
| Prijs | € 19.699 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 93.220 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 28-02-2022 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blu Venezia (blauw metallic) |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2021 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 257 cm
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 207 km/u
Interieurkleur: Lichtgrijs
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
Optioneel afleverpakket (€ 399): Afleverpakket: In dit afleverpakket zijn de kosten opgenomen voor een servicebeurt volgens fabrieksspecificatie, professionele poetsbeurt, minimaal 6 maanden APK keuring, en tenaamstelling van het kenteken
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch vouwdak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overige
- Pack X-Tech (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Keyless entry, Keyless start)
= Bijzonderheden =
WERKELIJK SCHITTERENDE "EDIZIONE LIMITATA" FIAT 500 X 1.3 "YACHT CLUB CAPRI" IN BLU VENEZIA METALLIC, MET AUTOMAAT, ELEKTRISCH VOUWDAK, LEDER, VERWARMBARE STOELEN, CAMERA, EN HEEL VEEL MEER..............!
Bouwjaar: 02-2022
Kleur: Blu Venezia metallic
Km stand: 93220
Afleverpakket: € 399.--
DEZE UITZONDERLIJKE FIAT 500X IS ADKOMSTIG VAN DE EERSTE EIGENAAR EN IS STEEDS KEURIG DEALER ONDERHOUDEN !!
500 X "YACHT CLUB CAPRI" IS LA DOLCE VITA IN DE OPEN LUCHT ...........!!
De 500X Yacht Club Capri ademt luxe en is de eerste “openlucht” 500X. Met een druk op de knop opent de elektrische kap en is een vrije blik op de hemel mogelijk. Onze 500X wordt geleverd in het exclusieve " Blue Venezia" en heeft een blauw, elektrisch bedienbaar vouwdak. De spiegelkappen en deurgrepen zijn afgewerkt met geborsteld chroom. Een blauwe en ivoorkleurige lijn versterkt het profiel van de auto. Deze loopt ter hoogte van de taillerail en doet denken aan de lijn van boten. Ook gloednieuw en exclusief zijn de 18” lichtgewicht lichtmetalen velgen met zeeblauwe designelementen.
De op zeilsport geïnspireerde elegantie is ook te zien in het interieur. De auto is voorzien van een mahonie dashboard en witte soft-touch stoelen voorzien van een blauw geborduurd 500 logo en blauwe exclusieve piping.
Onder de motorkap ligt de nieuwe 1.5 turbomotor, de 48-Volt/15-kW e-motor èn de nieuwe 7-traps automatische versnellingsbak met dubbele koppeling. Het nieuwe 150 pk sterke benzineblok is goed voor 240 Nm aan trekkracht. Hij wordt ondersteund door een BSG (belt start generator) elektromotor die zorgt voor een stille, 100% elektrische start. Dankzij de elektromotor kan er zelfs met een snelheid tot 20 km/u tot 3 kilometer volledig elektrisch gereden worden. De accu wordt automatisch opgeladen bij afremmen. Vooral bij filerijden en het parkeren is de e-motor de aangewezen aandrijving.
De voordelen van deze hybridetechnologie zijn direct merkbaar: lager verbruik, minder uitstoot en dankzij de soepelheid van de automatische transmissie en het reactievermogen van de elektromotor, meer comfort en rijplezier. En dit gaat niet ten koste van zijn kracht, de Fiat 500X mag tot maar liefst 1.450 kg geremd trekken.
Naast zuinig, dankzij de hybride aandrijving, is de Fiat 500X Hybrid ook veilig dankzij onder meer de Full-LED-verlichting, achteruitrijcamera en legio Advanced Driver Assistance Systems (ADAS). Zo is hij uitgerust met: Attention Assist – waarschuwt als vermoeidheid bij de bestuurder wordt gedetecteerd. Autonomous Emergency Brake – waarschuwt voor een dreigende aanrijding met een ander voertuig en kan de auto volledig tot stilstand brengen om op die manier een aanrijding te (helpen) voorkomen..
Maar eerlijk is eerlijk, je kiest voor onze 500 X in “YACHT CLUB CAPRI” uitvoering, vanwege zijn sportieve uitstraling, en de onmiskenbare “X-factor” die al jouw ritjes tot een waar genoegen maken…
Deze 500 X is afkomstig van de eerste eigenaar, en is steeds dealer onderhouden. Uiteraard zijn wij in het bezit van alle boekjes, pasjes en sleutels.
Een overtuigende proefrit zegt meer dan duizend woorden. Voor een bezichtiging en proefrit ben je altijd welkom. Ook in de avonduren en in het weekend !
Vanwege onze uiterst lage bedrijfskosten zijn wij in staat gebruikte auto`s van dealerkwaliteit aan te bieden voor hele scherpe internetprijzen !!
AUTO BOUWMANS SOMEREN is een RDW/NAP erkend kleinschalig en actief autobedrijf, met ruim 35 jaar ervaring !
Nieuwsgierig geworden ?
Je bent, na gemaakte afspraak, van harte welkom bij:
Auto Bouwmans Someren
Hoog Vaartje 2
5712BZ SOMEREN
Frans Bouwmans
06-21853239
autobouwmanssomeren@gmail.com
DISCLAIMER: Onze advertenties worden met de grootst mogelijk zorg samen gesteld. Desondanks kan het voorkomen dat modellen of uitvoeringen qua uitrusting verschillen met de in Nederland verkochte modellen. Controleer dus altijd nauwgezet of de door ons aangeboden auto overeenkomt met uw wensen. De advertenties worden gevoed door een geautomatiseerd programma, waardoor deze verschillen kunnen ontstaan. Hiervoor nemen wij geen verantwoordelijkheid !
Hoeveel kost een Fiat 500 X verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























