
Fiat 500 - 1.0 Hybrid Dolcevita | Panoramadak | Half leder | Cruise control | Carplay | Climate contr
Algemeen
| Prijs | € 11.400 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 43.046 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-101-BT |
| Datum deel 1 | 31-08-2021 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 964 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | februari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Technische informatie
Koppel: 92 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.338 kg
Afmetingen (LxB): 357 x 163 cm
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: tenaamstelling op locatie: vrijwaren inruil auto; technische inspectie auto; van binnen en buiten gereinigd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- Panoramadak vast met zonnescherm (59E)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
Infotainment
- Apple Carplay / Android Auto voorbereiding (8EW)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Uconnect navigatie met 7" touchscreen/Bluetooth®/Uconnect Live/USB/DAB+ (7QC)
- UCONNECT™ 7" met Bluetooth & DAB (UGD)
Interieur & Comfort
- Achterbank in gelijke delen neerklapbaar (195)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (450)
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Onderhoudshistorie
- Pack Comfort (Automatische airconditioning - 2 zones) (20K)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Het karaktervolle uiterlijk van de Fiat 500 doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. De motor in deze Fiat maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Overdag een weidse zichthoek en 's avonds het lichtspel in de binnenruimte: dat geeft het glazen panoramadak! Ook 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Om de audiofuncties onderweg aan te passen, hoeft u alleen maar gebruik te maken van de audiobediening op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Deze Fiat is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Fiat 500 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Fiat 500 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Fiat 500 - 1.0 Hybrid Pop [ NAP airco Bluetooth ]](https://cdn.autowereld.nl/I752855506/240x180/fiat-500-1-0-hybrid-pop-nap-airco-bluetooth.jpg)













