Fiat 500 - Icon 42 kWh LED PANO NAVI Apple CarPlay
Algemeen
| Prijs | € 12.850 |
| Prijs excl. BTW | € 10.620 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2021 |
| Kilometerstand | 83.554 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 september 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-806-GB |
| Datum deel 1 | 30-09-2021 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 87 kW (118 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Antracita metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 321 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 363 x 168 x 153 cm
Wielbasis: 232 cm
Accu
Accu: 42 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 88 km actieradius per uur, compleet vol in 11 uur en 40 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 425 km actieradius per uur, compleet vol in 1 uur en 54 minuten
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,084112149533 kWh/100km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Schade: lichte schade
Verrijdbare schade: Ja
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 48 - € 52 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Co-Driver Pack (File-assistent)
- Comfort Pack (Achterbank in delen neerklapbaar, Armsteun voor, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar)
- File-assistent
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Magic Eye (Grootlicht-assistent, LED koplampen)
- Pack winter (Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
| Full LED koplampen | Uconnect Navigatie | Apple CarPlay | Stoelverwarming | Cruise Control | Dodehoekdetectie | Lane Assist | Achteruitrijcamera | 16” Originele multispaaks velgen | Bluetooth | DAB | Digitaal dashboard | 42 kWh | Hoge | 3-Fase laden | Panoramdak | Origineel Nederlands | BTW auto | 2021 | 83.554 km | EUR 12.850 incl. BTW |
Fiat 500e Icon 42 kWh (118pk)
De Fiat 500 is in alle uitvoeringen altijd een geliefde auto geweest en inmiddels uitgegroeid tot een absoluut icoon. Nu is er het nieuwste model. Heel herkenbaar als Fiat 500, maar dan in een veel moderner jasje. Bovendien is dit nieuwste model er alleen als 100% elektrische variant.
En wat is hij mooi! Vooral wanneer je hem de juiste looks mee geeft. Dit exemplaar in – Antracita metallic – heeft de multispaaks Mpoar velgen en wat hem echt gaaf maakt zijn de Full LED koplampen. Daardoor is alles LED en ziet hij er heel modern uit.
Binnen in de 500e is het eveneens een feest. In het midden een echt groot en breed kleurenscherm. Achter het fraaie stuurwiel gaat ook een display schuil. De cockpit biedt zeer veel mogelijkheden en is naar wens in te richten. Dit is de luxe Icon uitvoering met ontzettend veel leuke opties. Zo is dit exemplaar voorzien van Uconnect navigatie, bluetooth audiostreaming, achteruitrijcamera, stoelverwarming, Apple Carplay en Android auto, cruise control, lane departure warning en dode hoek detectie. Heel veel luxe dus in deze Fiat 500e. Heel fijn is het panoramadak.
Qua accupakketen heb je twee mogelijkheden. De kleine 23,8 kWh en de 42kWh. Dit is de versie met het grootste accupakket en de WLTP actieradius is 320 km. In de praktijk is 250-290 km goed haalbaar en dat is natuurlijk een prima actieradius. Met 118pk en 220Nm is deze Fiat ronduit snel. In slechts 9 seconden spurt hij vanuit stilstand naar 100 km/h en de topsnelheid is begrensd op 150 km/h.
De Fiat 500e Icon die we hier aanbieden is origineel Nederlands geleverd in 2021 en heeft 83.554 km gereden. De auto rijdt perfect. De staat is prima, maar hij heeft behoorlijk wat gebruikersbeschadigingen. Onder meer onderaan de voorbumper zitten krassen en heeft hij her en der wat restyle deukjes, de velgen hebben stoeprandschade en de auto geeft storingen door onder meer het missen van een parkeersensor. Zie foto’s voor de meldingen en de beschadigingen. We verkopen de auto in deze staat met de beschadigingen en de meldingen. De auto rijdt zoals gezegd zoals het hoort. Alle mogelijkheid tot checken. Doe je voordeel met dit exemplaar want het is by far de goedkoopste Fiat 500 E en ook nog in deze bomvolle Icon uitvoering en met het grote accupakket.
Het betreft overigens een zakelijk gereden auto waardoor het een BTW auto betreft. Voor ondernemers is de 21% BTW terug te vorderen.
Interesse in deze 100% elektrische Fiat 500e? Bel dan snel voor een bezichtiging en eventuele proefrit.
Fiat 500e Icon 42 kWh (118pk)
Datum eerste toelating: 30 september 2021
Kilometerstand: 83.554 km
Kleur: Antracita metallic
Kenteken: N-806-GB
APK tot: 30 spetember 2027
Vermogen:87kW/ 118pk
Topsnelheid: 150 km/h
Acceleratie 0-100km/h: 9 s.
Gewicht: 1.265 kg.
Origineel Nederlands: ja
Aantal eigenaren: 1
BTW/ Marge: BTW, de vermelde prijs is inclusief BTW
Levering inclusief
Snellaadkabel
Uitrusting
Aansluiting (12V-aansluiting) voor
Achterbank gedeeld / neerklapbaar
Achterruit verwarmbaar
Airbag Bestuurders-/passagierskant
Automatische airconditioning
Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
Elektromotor 87 kW (cont. 43 kW)
Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP / ESC)
Geheugenfunctie voor Stoel voor links
Hoofdairbag-systeem voor
Hoofdsteunen achter
Infotainment-systeem: UConnect 5 met Navigatiesysteem, DAB+ en Bluetooth-handsfree-installatie + Apple CarPlay / Android Auto (Touchscreen 10,25")
Inschakelautomaat voor Rijlicht / Lichtsensor
Instrumentendisplay Kleurendisplay, 7 Inch
Laadkabel met Beveiligingscontactstekker (Mode 2)
Laadkabel met Type 2-stekker (Mode 3)
Noodoproepsysteem (eCall)
One Pedal Drive (elektronische Gaspedaal)
Passagiersairbag uitschakelbaar
Regen-/lichtsensor
Rijassistent-systeem Attention-Assist
Rijmodusschakelaar
Snellaadfunctie 85 kW (DC)
Stuurkolom (Stuur) hoogteverstelbaar
Transmissie voor Elektrische auto
Warmtewerend glas
Zij-airbag voor
Achteruitrijcamera met 360° Surround View
Binnenspiegel met Dimautomaat
Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
Inductielaadstation voor Smartphone (Wireless Charging)
Instaplijsten (verchroomd)
Lichtmetalen velgen 7x17 (Diamantfinish)
Panoramadak (Glas)
Raamopener electr. voor met Comfort-schakeling
Raamsierlijsten verchroomd
Rijassistent-systeem Autonoom rijden Niveau 2
Rijassistent-systeem Dodehoek-assistent
Stoel voor links verstelbaar (6-voudig)
Stoelverwarming voor
Zijruiten achter en Achterruit verduisterd
Inruil mogelijk
Wij ruilen je huidige auto (of motor) graag in. Voor een correcte taxatie ontvangen we graag duidelijke informatie en foto’s.
Jurjens Automotive is ontstaan uit pure passie voor auto’s. Wij zijn gevestigd in een recent gebouwd pand in Meppel, centraal gelegen dichtbij de snelwegen A28 en A32 en op slechts 15 minuten rijden van Zwolle. Wij ontvangen jou graag in onze showroom.
Onze voorraad bestaat voornamelijk uit occasions die net even iets extra’s hebben ten opzichte van de aangeboden massa. Wij begrijpen als geen ander dat een auto naast eventuele praktische eigenschappen ook zeker enige emotie mag oproepen.
Wij staan achter onze occasions. Van alle occasions wordt de kilometerstand gecontroleerd. Je ontvangt altijd een RDW Tellerrapport. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat er een sluitende onderhoudshistorie aanwezig is. Mocht je nog meer zekerheid willen dan staan wij altijd open voor een onafhankelijke aankoopkeuring door bijvoorbeeld een dealerbedrijf of Mijn Autocoach.
Wil je nog meer zekerheid. Kijk dan eens naar onze garantie pakketten en de voorwaarden. U vindt deze op www.jurjensautomotive.nl.
Jij bent meer dan welkom. Alvorens je ons bezoekt stellen wij het op prijs dat je eerst een afspraak maakt zodat we jou alle aandacht kunnen geven.
Ons bezoekadres en contactgegevens zijn
Jurjens Automotive
Setheweg 14d
7942 LB Meppel
Telefoonnummer + WhatsApp 0522 855 885
Mail info@jurjensautomotive.nl
Openingstijden
Maandag 9:30 – 12:00 (op afspraak)
Dinsdag 9:00 – 17:30
Woensdag 9:00 – 17:30
Donderdag 9:00 – 17:30
Vrijdag 9:00 – 17:30
Zaterdag 9:00 – 16:00
Bezoek buiten openingstijden – eventueel ook ’s avonds – graag bellen voor overleg.
Wij adviseren om ons altijd te bellen voordat u ons bezoekt. Dit in verband met mogelijke afwezigheid of beschikbaarheid van de auto.
Check voor meer informatie over ons, de laatste nieuwtjes en speciale reportages ook onze website www.jurjensautomotive.nl en onze Social Media kanalen.
Vriendelijke groet,
Menno Jurjens
Hoeveel kost een Fiat 500 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











