
Fiat 500e - 3+1 La Prima 42 kWh *extra deur *alle opties
Algemeen
| Prijs | € 22.940 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 43.296 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 07-03-2022 (import) |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 87 kW (118 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ocean Green (groen metallic) |
| Gewicht | 1300 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 315 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten
Wielbasis: 232 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 42 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Interieurkleur: Ivoor
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,3 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 - € 151 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Dit pakket omvat 1. een geldige APK van minimaal zes maanden; 2. de kosten van kenteken en tenaamstelling; 3. een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen; 4. een complete professionele poetsbeurt; 5. voldoende brandstof. Tegen meerprijs bieden wij een nóg uitgebreider afleverpakket en/of een aanvullende garantie.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaal-/micakleur
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- Adaptive cruise control
- Android Auto
- Apple Car Play
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Uitgebreid chroompakket
= Bijzonderheden =
Altijd handig, zo’n extra deurtje rechts. En altijd schitterend, die topuitvoering La Prima met een waslijst aan luxe en functionele opties. Altijd prettig, dat 42 kWh grote accupakket met zijn ruime actieradius. En altijd fascinerend, die kleur ocean green die varieert tussen groen en blauw, afhankelijk vanuit welke hoek je de auto bekijkt. Deze Fiat 500 e 3+1 La Prima heeft het allemaal. Een fantastische elektrische auto van eerste eigenaar!
Leukwagentje.nl is gespecialiseerd in Fiat 500 en MINI. Wij hebben altijd circa zeventig auto's op voorraad. Bekijk ons complete aanbod op www.leukwagentje.nl.
Onze score voor klanttevredenheid is uniek. Wij hebben al meer dan duizend (!) recensies mogen ontvangen. En àlle klanten geven ons de maximale score van vijf sterren! Daar zijn we maar wat trots op. Leukwagentje.nl blijft zich inspannen om het zijn klanten helemaal naar de zin te maken.
Inruil en financiering mogelijk! Bereken de maandelijkse kosten eenvoudig met de calculator op onze website.
Voor een proefrit of meer informatie neem contact op met:
Wessel Kok
Leukwagentje.nl
Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode
+31 (0) 6 573 15 111
wessel@leukwagentje.nl
www.leukwagentje.nl
Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal zes maanden en de kosten van kenteken en tenaamstelling. Tevens is inbegrepen een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Daarnaast krijgt de auto een professionele poetsbeurt. De auto wordt aangeboden met de optie Autotrust Garantie, de reparatiekostenverzekering voor occasions. Hiervoor geldt een meerprijs. Ook onderhoud (servicebeurt) bieden wij je graag tegen een meerprijs aan.
Wij maken elke advertentie met de meeste zorgvuldigheid. Het kán echter voorkomen dat uit de automatische voertuiginformatie een optie naar voren komt die helaas toch niet op de auto aanwezig is. Gelukkig gebeurt dat maar héél zelden. Wil je absolute zekerheid? Neem dan een kijkje in onze showroom. Je bent van harte welkom!
#leukwagentje #leukwagentjenl #fiat500 #fiat500e #500e #fiat500specialist #Fiat #500 #fiat500electric #leuk #wagentje #elektrischeauto #elektrischrijden #auto #automaat #500elektrisch #fiat500owners #fiat500lovers #fiat500club #fiat500clubnederland #occasion #automotive #cars #carsofinstagram #carporn #nederland #sintoedenrode
Hoeveel kost een Fiat 500e verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














