
Fiat 600 - 1.2 Hybrid Pop | AUTOMAAT | NAVI | CAMERA | CRUISE | VOL LED |
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Prijs excl. BTW | € 19.392 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2025 |
| Kilometerstand | 37.703 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HVK-82-B |
| Datum deel 1 | 30-06-2025 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2025 - jul. 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 16 kW (22 PK)
Vermogen brandstofmotor: 74 kW (101 PK)
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 44 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.782 kg
Afmetingen (LxBxH): 418 x 178 x 153 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Verde - Sea of Italy (52U)
- Bluetooth
- Buitenspiegelkappen in het zwart (88Q)
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- multimedia scherm standaard
- schakelpaddles
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- vermoeidheidsherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCLUSIEF BOVAG GARANTIE.!
Omdat rijden een plezier mag zijn, staat deze Fiat 600 enthousiast te glimmen in de showroom. Technisch in topconditie, strak in de lak... echt een droomauto! Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. In deze SUV vindt u een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Verder is de Fiat uitgerust met: LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Kies de muziek waarvan u houdt, dankzij de DAB-radio klinkt het altijd geweldig. Intussen bedient u het audiosysteem en het navigatiesysteem met de knoppen op het stuur. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Deze Fiat is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting.
Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Fiat 600 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























