
Fiat Talento - 1.6 MJ EcoJet L1H1, Navi/multimedia/trekh/airco
Algemeen
| Prijs | € 7.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.620 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 195.381 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VBD-33-F |
| Datum deel 1 | 27-06-2019 |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1718 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L1H1, Navi/multimedia/trekh/airco
- Kenteken: VBD-33-F
- Merk: Fiat
- Model: Talento
- APK tot: 27-06-2027
- Tellerstand: 195381 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M D4
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1718 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 500 cm
- Breedte: 196 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio /multimedia systeem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nette bus.
*Wij rekenen geen afleverkosten.
*Wij zetten uw aankoop gratis voor u op naam.
Garantie, inruil is in overleg mogelijk, tevens mogelijk om s' avonds op afspraak langs te komen, mobiel 06-53133126.
Om teleurstelling te voorkomen is het verstandig om voor uw komst even te bellen/appen of mailen, daar wij niet altijd aanwezig zijn.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-,zet-,prijs-, en programmeerfouten.
J.D. Pultrum
Reitsmastrjitte 58
9281LE Harkema
0512363644
info@pultrumautos.nl
www.pultrumautos.nl
Hoeveel kost een Fiat Talento verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























