
Fiat Talento - 2.0 MultiJet 145PK Business Pro Dubbele Cabine | 6-Persoons | Multimedia | Camera | Trekha
Algemeen
| Prijs | € 17.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 21.774 |
| Bouwjaar | November 2021 |
| Kilometerstand | 157.637 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VNF-09-Z |
| Datum deel 1 | 25-11-2021 |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Antraciet |
| Gewicht | 1903 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Fiat Talento occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - dec. 2021
Cabine: dubbel
Referentienummer: 13057
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 176 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 518 x 190 x 195 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 3.070 kg
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 190 x 166 x 138 cm
Interieur
Interieur: grey, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
Overige
- Achterdeuren
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- Dubbele cabine
- El. Spiegels
- Laadruimte bekleed
- Multifunctioneel stuur
= Bijzonderheden =
Alle technologie in de Fiat Talento is er op gericht om jouw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Terwijl je stuurt, kun je het audiosysteem bedienen met de knoppen onder je vingertoppen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kun je je volledig op het verkeer concentreren. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. De Fiat is standaard voorzien van: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat.
Wilt je deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor je klaar kunnen zetten.
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Fiat Talento verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























