
Fiat Talento - 2.0 MultiJet 145PK L2 / Cruise / Trekhaak / Navi / Bluetooth / Airco / PDC
Algemeen
| Prijs | € 15.900 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 85.252 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VNF-86-G |
| Datum deel 1 | 10-11-2021 |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2000 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1808 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Fiat Talento occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Centr. deurvergr.. afstandbediend
- ESP
- Park control achter
- Airconditioning
- Cruise Control
- Electrisch ramen voor
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak. vast
- Airconditioning. handbediend
- Boordcomputer. klein
- Roetfilter
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels. verwarmd
- Multifunktioneel stuur
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Tussenschot
- Betimmering
- Bijrijdersbank
Extra informatie
Te Koop bij VanPro: Nette Fiat Talento L2 (2021) met slechts 85.000km NAP in de kleur Zwart!
VanPro is ook gespecialiseerd in Financial Lease! Deze bedrijfswagen al vanaf Euro 229,-!
Binnen een dag geregeld, zonder verborgen kosten!
Deze Talento heeft de volgende uitblinkende kenmerken:
- Nederlandse auto met Nationale Autopas!
- Bluetooth Audio & Telefonie
- Cruise Control
- Navigatiesysteem met vele functies!
- Airco
- Stoel in hoogte verstelbaar
etc etc
Ben jij klaar voor de volgende stap met deze Fiat Talento? Neem dan snel contact op voor een proefrit en ontdek zelf de vele voordelen van deze bestelauto! De koffie staat klaar!
Kijk op onze website voor de complete fotoreportage. Voor meer informatie kun je contact opnemen per e-mail: info@vanpro.nl en/of via WhatsApp en telefoon: +31 (0) 53 – 203 2335
Let op: al onze verkoopprijzen zijn incl. vloeistofcontrole + geldige APK, maar netto meeneemprijzen excl. BTW. Kijk op https:www.vanpro.nl/garantie/ voor meer informatie.
Disclaimer:
De occasion advertenties op deze website en daarbuiten zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Controleer zelf de auto goed op de punten die voor u belangrijk zijn!
Hoeveel kost een Fiat Talento verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























