
Fiat Tipo Stationwagon - 1.4 16v Popstar | Dealeronderhouden | Airco | Cruise control
Algemeen
| Prijs | € 9.400 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 100.526 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RN-993-G |
| Datum deel 1 | 23-12-2017 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Koppel: 127 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.755 kg
Afmetingen (LxB): 457 x 179 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen (420)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Parkeersensoren achter (508)
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Fiat horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, trailer assistent en in delen neerklapbare achterbank.
Deze Fiat is voorzien van knoppen op het stuur om het audiosysteem te bedienen. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Maximumsnelheid? Even de cruise control instellen en u blijft perfect binnen de marges. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Ook is de Fiat uitgerust met: lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat Tipo Stationwagon samen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Fiat in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Hoeveel kost een Fiat Tipo Stationwagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































