
Fiat Tipo Stationwagon - 1.5 Hybrid 130 DCT-7 Cross NAVI CAMERA PDC LMV KEYLESS
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Prijs excl. BTW | € 16.743 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 55.648 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 27 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-165-FS |
| Datum deel 1 | 27-01-2023 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1469 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blu Oceano |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 2744172
Prestaties
Topsnelheid: 207 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 458 x 182 x 155 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 27-01-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
- 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur
- 7'' infodisplay (kleur)
- 17'' Lichtmetalen velgen
- Achteruitrijcamera
- Active Stability en Traction Control
- Adaptive cruise control
- Airbag bestuurders- en passagierszijde
- Airbag voor bestuurder en voorpassagier
- Android auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay & Android Auto
- Audiobediening aan het Stuur
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Bandenreparatiekit Fix&Go
- Bandenspanningscontrolesysteem (TPMS)
- Blind spot detection system
- Bluetooth carkit
- Bumpers in koetswerkkleur
- Centrale armsteun achter
- Centrale armsteun voor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cross look bumper in carrosseriekleur
- Dagrijverlichting LED
- Deurgrepen in chroom
- Deurgrepen in satijn zilver
- Dode hoek detectie
- Driver Attention Assist (vermoeidheid detectie)
- Dual Drive elektrische stuurbekrachtiging
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch bediende ramen
- Elektrische ramen voor
- Elektronische stuurbekrachtiging
- ESC (Electronic Stability Control)
- ESC (met ABS, ASR, MBA en Stability Control)
- Extra getint glas achter
- Gordijnairbags
- Grootlichtassistent
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In lengterichting verstelbare bestuurderstoel met verstelbare rugleuning
- Intelligent Speed Assist
- ISO-fix
- Keyless entry & go (toegang en starten zonder sleutel)
- Kit FIX & GO
- Lane Keep Assist & Intelligent Speed Assist
- Laterale airbags
- Laterale Airbags voor
- LED achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Mistlampen vóór
- Neerklapbare rugleuning van de achterbank 60/40
- Opbergvakken op de rugleuning van de voorstoelen
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Satijn zilveren dakreling
- Snelheidsbegrenzer
- Spiegelkappen chroom
- Start&Stop systeem
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurwiel met audiobediening
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS)
- Uconnect radio met 7'' touchscreen/Bluetooth®/Uconnect Live/USB/DAB+
- Upgrade auto high beam automatische inschakeling en uitschakeling grootlicht bij tegenliggers
- Verkeersbordherkenning & informatie
- Vermoeidheidsherkenning
- Vloermattenset
- Zijairbags voor
- Zonneklep bestuurders- en passagierzijde met spiegel en verlichting
- Zonneklep met make-up spiegel aan passagierszijde
= Bijzonderheden =
Dit betreft een rijdende Demonstratieauto.
Vraag uw verkoopadviseur naar de actuele kilometerstand!
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Fiat Tipo Stationwagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































