
Fiat Tipo - 1.6 MultiJet 16v Popstar |Airco|Cruise|Diesel
Algemeen
| Prijs | € 6.195 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 177.671 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-262-JP |
| Datum deel 1 | 29-09-2017 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1270 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.795 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 89 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Aanhanger-assistent
- Niet-rokersauto
- Onderhoudsboekjes
= Bijzonderheden =
Deze Fiat Tipo komt uit 2017, werd geleverd van 01-01-2017 tot 31-12-2018 en kostte toen € 19.778,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2023 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 88 kW (120 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 200 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,4 liter per 100 km en hij weegt 1270 kg. De APK is geldig tot 04-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 424,75 per kwartaal.
U bent welkom om onze showroom te bezichtigen zonder afspraak!
Wij zijn geopend van maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur.
Zondag uitsluitend op afspraak!
Hoeveel kost een Fiat Tipo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










