
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost 100PK Style
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | Januari 2016 |
| Kilometerstand | 140.235 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HT-490-L |
| Datum deel 1 | 15-01-2016 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2016-01
Modeljaar: 2016
Prestaties
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 175 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Melse Basis (€ 395): Bij het afleverpakket Basis wordt de auto gecontroleerd aan de hand van een checklist. Eventuele gebreken worden in orde gemaakt. De checklist ontvangt u bij aflevering en wordt met u doorgenomen. Bovendien wordt de auto voorzien van een nieuwe APK-keuring. De auto krijgt een volledige poetsbeurt en heeft bij aflevering brandstof tussen 1/4 en 1/2 tank.
- Melse Extra (BOVAG) (€ 1.095): Het afleverpakket Extra omvat een volledige onderhoudsbeurt volgens het fabrieksonderhoudsschema en een nieuwe APK-keuring. Bovendien krijgt u 12 maanden BOVAG- garantie, Pechhulp Europa, een volledige poetsbeurt en brandstof tussen 1/4 en 1/2 tank.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- 12 Volt aansluiting in de middenconsole
- Extra 12V aansluiting op middenconsole achter
- Radio/CD/MP3 speler met 6 speakers incl. AUX- en USB-aansluiting
Gordels en airbags
- 7 airbags (bestuurder, voorpassagier, knieairbag, zijairbags, curtainairbags)
Instrumenten
- 1 Inklapbare autosleutel en 1 gewone sleutel
- Boordcomputer (verbruik, gem.verbruik, gem.snelheid, actieradius, buitentemp.)
- Defletion Detection System (DDS)
- EcoMode - Geeft advies om zuinig rijden te stimuleren
- Smart Regenerative Charging
- Uitschakelbare voorpassagiersairbag
Koffer
- In hoogte verstelbare laadvloer in bagageruimte
Laadkleppen en -deuren
- 2 schuifdeuren achter
- Ford Easy Access Door System
Lading interieur
- Verlicht dashboardkastje
- Zonnebrilhouder bestuurderszijde
Remmen
- Anti Blokkeer Systeem (ABS) met Electronic Brakeforce Distribution (EBD)
Ruiten en glas
- Centraal openen en sluiten functie van portierramen vóór en achter (Global Closing)
- Elektrisch bedienbare portierramen vóór en achter (incl. one-touch-down functie)
Sloten
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- FordEasy Fuel
- My Key - programmeerbare tweede sleutel
Stuurinrichting
- Elektrische stuurbekrachtiging (EPAS)
- Verticaal en axiaal verstelbaar stuurwiel
Trim exterieur
- Metaallak
- Portiergrepen in kleur van de carrosserie
Trim interieur
- Geïntegreerde B-Stijl in voorportieren en schuifdeuren
- Met leder bekleed stuurwiel
- Premium dakhemelbekleding
- Versnellingspookknop met zilverkleurige inleg
Veiligheid aandrijving
- Hill start assistent
Velgen en banden
- 15 inch stalen velgen met 12-spaaks sierdeksels
- Tyre Repair Kit
Ventilatie en verwarming
- Pollenfilter
Verlichting exterieur
- Dagrijverlichting
- Mistlampen vóór
Verlichting interieur
- Instapverlichting incl. kaartleeslampjes vóór
- Theatre dimming binnenverlichting
Zetels
- In delen neerklapbare achterbank (60:40)
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Met één hand neerklapbare tweede zitrij
- Neerklapbare voorpassagiersstoel
Zichtbaarheid
- Buitenspiegels met geïntegreerde richtingaanwijzers
- Make-up spiegels voor bestuurder en voorpassagier
Van al onze occasions zijn de getoonde prijzen rijklaar, inclusief tenaamstellingskosten en geldige APK. Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat de gehanteerde advertentietekst licht afwijkt van de opties/accessoires die werkelijk op de auto zitten. Er kunnen derhalve aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Auto Melse B.V. kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en/of meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto waar u interesse in heeft, kunt u contact met ons verkoopteam opnemen!
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































