
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Titanium 100PK | TREKHAAK | CLIMATE | CAMERA | NAVI | CRUISE | 1E EIGENAAR
Algemeen
| Prijs | € 9.440 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 59.168 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PP-925-B |
| Datum deel 1 | 31-08-2017 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Deep Impact Blue (blauw metallic) |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - jun. 2018
Modelcode: B232
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 48 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Zutphen - Lochem B.V. De Stoven 5 7206AZ ZUTPHEN, NL 0575526622 http://www.autozutphen-lochem.nl verkoop@autozutphen-lochem.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia systeem
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor voor en achter)
- Technologie-pakket (Achteruitrijcamera, Autonomous Emergency Braking, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorruit)
= Bijzonderheden =
Deze schitterende B-max is afkomstig van de 1e eigenaar en is altijd bij ons Dealer Onderhouden.
Kom langs voor deze auto!
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige occasion? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op
U kunt ons telefonisch bereiken op 0575-526622 (ook via WhatsApp)
of via de mail zijn wij te bereiken via verkoop@autozutphen-lochem.nl
Vertrouwd! Auto Zutphen-Lochem een echt familiebedrijf sinds 1938!
Wij begrijpen dat u het kopen van een auto misschien wel spannend vindt. Daarom zoekt u een betrouwbare partner, en dat is precies waar wij als familiebedrijf het verschil maken.
Let op! Deze advertentie is met zorg opgesteld, gezien de vele specificaties en verschil in uitvoeringen kan er een afwijking optreden. Aan de advertentie en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer de opties die voor u belangrijk zijn of vraag één van onze verkoopadviseurs om de optielijst samen te controleren.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























