
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Titanium - Navigatie I Airco I Achteruitrij camera I PDC I LED I Sport velgen
Algemeen
| Prijs | € 6.900 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 158.382 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KP-873-T |
| Datum deel 1 | 31-10-2016 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
Overig
- 100% Dealeronderhouden
- Achterruitverwarming
- Audiobediening op stuur
- Bekerhouder voor
- Black Trim
- Buitentemperatuurmeter
- Comfort pakket
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Familie-Pakket
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- KleurenDisplay
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Licht & Zicht pakket
- Onderhoud boekje aanwezig
- Rijassistent-systeem Noodrem-assistent
- Rokersvrije auto
- Schuif deur L + R
- USB-aansluiting
- Winter pakket
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Liekendiek biedt deze betrouwbare Ford B-Max aan voor wie een interessante occasion zoekt en met vertrouwen een auto wil kopen.
Wie online zoekt naar een occasion in Rotterdam of een tweedehands auto wil kopen bij een betrouwbare autodealer, vindt in deze Ford B-Max een praktische en complete keuze.
Deze Ford B-Max is voorzien van een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De auto is aantrekkelijk voor bestuurders die comfort, gebruiksgemak en een complete uitrusting belangrijk vinden. Met onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, een in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen is deze gebruikte auto klaar voor dagelijks rijplezier.
Ook op het gebied van gemak en comfort is deze Ford compleet uitgerust. Het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en navigatiesysteem is te bedienen via het stuurwiel of met spraakbediening, zodat u uw aandacht op de weg houdt. Daarnaast beschikt de auto over automatische airconditioning, cruise control, automatisch inschakelbare verlichting, regensensor, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Voor extra veiligheid is deze Ford B-Max uitgerust met Brake Assist als remondersteuning. Deze auto komt in aanmerking voor Autotrust pakketten: Instap Zekerheid 6 of 12 maanden. Vraag naar de prijzen en voorwaarden.
Autobedrijf Liekendiek staat sinds 1988 op hetzelfde adres in Rotterdam en is door de jaren heen uitgegroeid tot een betrouwbare autodealer met veel tevreden klanten. Persoonlijke service, eerlijk advies en aandacht voor onderhoud maken het verschil wanneer u een occasion dealer zoekt waar u met vertrouwen een auto kunt kopen.
Populaire occasions zoals deze Ford B-Max zijn vaak snel verkocht. Neem daarom contact op met Autobedrijf Liekendiek voor meer informatie, een bezichtiging of een proefrit.
Bel: 0104373581
E-mail: info@liekendiek.nl
WhatsApp: 06 8685 9711
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Informatie is onder voorbehoud van druk- en prijsfouten.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























