
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Titanium NL AUTO KM 173662--4999E
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | Februari 2014 |
| Kilometerstand | 173.662 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TJS-20 |
| Datum deel 1 | 27-02-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R15
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
FORD B-MAX 1.0 EC0BOOST TITANIUM ORGINELE NL AUTO KM 173662 N.A.P--- SCHUIFDEUREN HOGE INSTAP---AIRCO CRUISCONTROL ELEKTISCHERAMEN RADIO SPORTWIELEN TREKHAAK ZEER NETTE AUTO BOEKJES N.A.P REKENINGEN 2 SLEUTELS AANWEZIG BJ 2,2014 APK 4,2027 INRUILMOGELIJK PRIJS 4999E BEL 0651159555 BVD ANDRIES
UBEDA AUTO'S
AMBACHTSWEG 2-A
6581AX MALDEN
WWW.UBEDAAUTOS.NL
INFO@UBEDAAUTOS.NL
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































