
Ford C-Max - 1.0 Edition Plus | Cruise + Clima nu € 4.975, -
Algemeen
| Prijs | € 4.975 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 145.437 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TVS-69 |
| Datum deel 1 | 30-05-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1291 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 183 x 163 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- 2 sleutels
Welkom bij Autofarm Sybrandaburen B.V.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
it Lange Ein 13
8647 SB Sybrandaburen
Telefoon: 0515 - 52 16 51
Whatsapp: 06 - 82 35 80 57
info@autofarm.nl
Hoeveel kost een Ford C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













![Ford C-Max - 1.0 Trend 126 pk [ fm navi, airco, lmv, pdc, trekhaak ]](https://cdn.autowereld.nl/I759167700/240x180/ford-c-max-1-0-trend-126-pk-fm-navi-airco-lmv-pdc-trekhaak.jpg)











