
Ford Escort Cabrio - 1.6 CLX / Unieke auto / Laatste 16 jaar binnen gestaan / Origineel Nederlandse Escort
Algemeen
| Prijs | € 5.500 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Kilometerstand | 75.315 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HZ-LG-09 |
| Datum deel 1 | 27-05-1994 |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1597 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 490 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 1994 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Lageweg 1
2064KZ Spaarndam (Haarlemmermeer)
0235762441
https://www.nielsvanderpeet.nl
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 410 x 169 x 136 cm
Wielbasis: 252 cm
Interieur
Interieur: Donkerblauw, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 1
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare kap
- Metallic lak
Overig
- Elektrische ramen achter
- Elektrische verstelbare buitenspiegels
= Bijzonderheden =
Op zoek naar een leuke '90's cabriolet en ben je uit op een koopje? Stop dan maar meteen met lezen en zoek even verder.
Ben je echter op zoek naar een unieke én origineel in Nederland geleverde Escort cabriolet met zeer lage kilometerstand, en weet je zo'n auto te waarderen, lees dan verder.
Deze Escort cabriolet werd in mei 1994 geleverd aan een dame door Ford dealer Blijdorp in Rotterdam. Deze dame reed er tot 2004 slechts 72.054 km. mee, waarna de jaarlijkse kilometers wel heel erg schraal werden en beperkt bleven tot een paar honderd kilometer per jaar en later vrijwel helemaal geen kilometers meer. De auto stond grotendeels binnen in een garagebox, en kwam nauwelijks nog buiten.
Na het overlijden van mevrouw zette haar echtgenoot de auto in februari 2017 op zijn naam omdat hij de auto graag wilde behouden. Dit i.v.m. de emotionele waarde die de auto voor hem had. De auto verbleef sindsdien in de garagebox en kwam daar in 2020 pas weer uit.
Toen ik deze Escort in de zomer van 2020 kon kopen zette ik deze kortstondig te koop, maar al vrij snel besloot ik de auto zelf te houden als mijn hobby auto. Ik wilde de auto weer helemaal rijklaar gaan maken en gaan gebruiken voor mooie ritjes op zomeravonden en/of mooie zondagen. Maar omdat de tijd mij ontbrak is het daar nooit van gekomen, en heeft de auto wederom bijna 6 jaar in een (binnen) stalling gestaan.
Tot nu, want ik heb (denk ik...) de keuze gemaakt om de auto te verkopen. Met pijn in mijn hart, dat wel, want ik ben nog altijd van mening dat dit een unieke auto is waar geen tweede van te vinden is en die zijn waarde zeker zal gaan behouden en misschien zelfs wel in waarde zal gaan stijgen!
Uiteraard heeft de auto nu liefde en aandacht nodig wat logisch is na zoveel jaren stalling. Ik noem even op wat mij zo 1,2,3, te binnen schiet :
1. Onderhoud inclusief nieuwe apk en vervangen distributie (auto start, loopt en rijdt wel gewoon)
2. Elektrische cabriokap opent prima, maar het sluiten gaat wat moeizamer.
3. Brandstofmeter geeft aan dat de tank leeg is, wat niet het geval is
4. Banden vertonen droogte scheurtjes.
5. Kofferdeksel blijft niet open staan na openen.
6. Lak is wat dof. Een goede poetsbeurt zou wonderen doen.
7. Barst in de voorruit
8. De wieldoppen zijn beschadigd, maar de echte liefhebber gaat hier waarschijnlijk sportvelgen onder zetten!
Kortom, met relatief weinig kosten, zeker als je zelf handig bent, is deze Escort weer in topconditie te verkrijgen en klaar voor die mooie zomerse ritten.
Verkoop is overigens geen must of noodzaak, maar bij de juiste prijs mag de auto weg.
Voor vragen of meer info graag even bellen. Ook wanneer je een afspraak wilt maken voor een bezichtiging. Bij voorbaat dank.
* Basis :
De getoonde prijs is inclusief een geldige APK keuring en een uitgebreide inspectie van de auto.
* Afleverpakket :
Uitsluitend indien nodig en/of gewenst. Dit verschilt daarom dan ook per auto omdat hier grote verschillen in kunnen zitten. De ene auto is namelijk recentelijk onderhouden en een andere auto heeft op korte termijn onderhoud nodig. Dit alles gaat in goed overleg, waarbij voorop staat dat de auto zo correct mogelijk afgeleverd dient te worden.
* Inruil :
Dit is altijd mogelijk ongeacht de leeftijd, kilometerstand en/of conditie van jouw auto.
* Zekerheid :
Autobedrijf Niels van der Peet is al sinds de zomer van 2010 een vertrouwd én transparant adres voor de aankoop van een occasion. Het aanbod bestaat doorgaans uit jong gebruikte dealeroccasions inclusief historie die zorgvuldig zijn ingekocht. Dus absoluut geen ex schade-auto's en altijd inclusief het RDW tellerrapport (NAP) waarmee de kilometerstand 100% gegarandeerd is.
* Openingstijden :
Maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur
Koopavond maandag t/m vrijdag van 18.30 tot 20.30 uur (op afspraak)
Zondag (op afspraak)
* Let op!
Bel altijd eerst even of de auto waar jouw interesse naar uitgaat nog aanwezig en beschikbaar is. Dit om eventuele teleurstelling te voorkomen.
* Social media :
Bezoek Autobedrijf Niels van der Peet ook eens op social media en laat je overtuigen van de vertrouwde en open manier van werken!
Facebook : Autobedrijf Niels van der Peet
Instagram : @autobedrijfnielsvanderpeet
Heel graag tot ziens bij Autobedrijf Niels van der Peet, sinds 2010 vertrouwd gekocht in Spaarndam.
Hoeveel kost een Ford Escort Cabrio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















