Let op! Geld lenen kost geld
Ford F-150 Raptor - F 150 R 5.0 V8 Engine Swap Lage Bijtelling - AutoWereld.nl
 

Ford F-150 Raptor - F 150 R 5.0 V8 C rijbewijs Lage Bijtelling

2019, LPG, Automaat, Bestel, Rood
€ 89.950 excl. BTW
16.222 km

Algemeen

Prijs € 89.950 excl. BTW
Prijs incl. BTW € 108.840
Bouwjaar 2019
Kilometerstand 16.222 km
Brandstof LPG
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 15 augustus 2027
BTW auto Ja, excl. BTW
Kenteken BB-815-N
Datum deel 1 16-11-2019 (import)
Motorvermogen 295 kW (401 pk)
Aantal deuren -
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud 5031 cc
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur Rood
Gewicht 2409 kg
Trekgewicht max 3500 kg
Trekgewicht onger. 750 kg

Aanbieder

Ri Jos USA
Tuil

0610850574

https://www.rijos.nl

Extra informatie

Ford F150 F 150 Raptor R 5.0 V8 C rijbewijs Lage Bijtelling
- Kenteken: BB-815-N
- Merk: Ford
- Model: F150
- APK tot: 15-08-2027
- Tellerstand: 16222 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Brandstofsoort: LPG G3 / Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat 10
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 5031 cc
- Aantal cilinders: 8
- Vermogen: 295 kW / 402pk
- Ledig gewicht: 2409 kg
- Max. massa voertuig: 3550 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 589 cm
- Breedte: 220 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Enige in Nederland, en waarschijnlijk ook in Europa! Deze raptor is ge-engineswapped en staat ook zo met 5.0 V8 op NL kenteken. Dit is al uniek, maar staat momenteel zelfs op C kenteken en toegelaten als vrachtwagen (C1 rijbewijs) i.v.m. belastingvoordelen. Op deze manier is er geen forfaitaire bijtelling van toepassing en met de komst van de tolkast is deze ook wegenbelastingvrij. Niet vragen hoe het kan, maar profiteer ervan. Ook voorzien van Prins LPG onderbouw om de brandstofkosten laag te houden. Aanschaf is deze unieke auto wel duur, maar om te rijden écht niet.

Is eventueel ook eenvoudig terug te keuren naar normaal B kenteken en dan te besturen met normaal rijbewijs.

Let op, dit is een “gebouwde” auto. Foto documentatie aanwezig. Het onderstel en de opbouw heeft nu 16.222 km gelopen en is oplopend i.v.m. eigen gebruik. De motor en bak hadden ten tijden van inbouw 40.000 miles gelopen. Dit alles aantoonbaar. Wij rijden nu al zo’n 10.000 km met deze truck en er hebben zich geen nieuwe kinderziektes openbaard. Bij diverse meetings zie je de vraagtekens in de ogen van de F150 liefhebbers i.v.m. de open uitlaat die de V8 goed laat horen. De Gen2 Raptor is namelijk nooit met V8 geleverd. Wij rijden zelf met de truck en hebben elke dag weer een glimlach op het gezicht.

Het is een bomvolle truck met adaptive cruise control met stop&go, 360 graden camera, stoelmassage (heeft een Raptor nooit), stuurverwarming, stoelverwarming en verkoeling noem maar op. Ook is deze uitgevoerd met Android Auto/Apple carplay en 3 delig bakflip laadbakafdekking en 3500 kg trekgewicht.

Eventueel klaar voor de volgende LIEFHEBBER!

De verkoopprijs bedraagt euro 89.950 Excl BTW met beurt en 3 maanden of 5.000 km garantie. Inruil en financiering mogelijk.

Meer info en/of een afspraak bel of whatsapp met Peter 0610850574

Wij zijn geopend op afspraak. Graag vragen wij u telefonisch (of via e-mail) contact op te nemen voordat u ons bezoekt.
Zo kunnen wij u 100% van dienst zijn en de aandacht geven die u verdiend.

Boss Motors
0610850574
info@bossmotors.nl

www.bossmotors.nl

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.

Hoeveel kost een Ford F-150 Raptor verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Ri Jos USA

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken