
Ford Focus Wagon - 1.6 TI-VCT Black-Edition 126 PK. Mooie en als nieuw rijdende auto Distributieriem en water
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 196.396 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-148-JK |
| Datum deel 1 | 19-01-2012 (import) |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1212 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2011 - jul. 2012
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 159 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 182 x 151 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jeroen Postma B.V. Otterkoog 121 1822BX ALKMAAR, NL 0610114710 http://www.autobedrijfjeroenpostma.nl verkoop@autobedrijfjeroenpostma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























