
Ford Focus Wagon - 1.6 TI-VCT Titanium Automaat met Climate Navigatie Cruise Nap
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | Augustus 2013 |
| Kilometerstand | 167.842 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-KXV-24 |
| Datum deel 1 | 20-08-2013 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Interieur: Zwart, Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Go Further, zeggen ze bij Ford. En dat doen ze dan ook. Net wat verder in technologie en innovatie. Steeds een stapje meer. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen en verwarmde ruitensproeiers.
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. De regensensor activeert automatisch de ruitenwissers als het regent of sneeuwt. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. En deze auto heeft ook keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
In de Ford Focus Wagon heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger. Deze Ford Focus Wagon is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























