
Ford Focus Wagon - 1.6 Titanium clima APK 20-1`-2027 cruise contr
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 238.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-GDK-3 |
| Datum deel 1 | 12-06-2008 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1177 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.820 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding
- Cd-wisselaar
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overige
- Business Pack (Autotelefoonvoorbereiding, Autotelefoonvoorbereiding, Cd-wisselaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor achter)
= Bijzonderheden =
Door inruil verkregen .
zeer goed rijdende focus .
Accu lampje brand soms .
KM stand niet af te lezen heeft ongeveer 230 DK gereden .
Bekleding is vies , niet kapot .
APK 20-1-2027 .
Voor meer info even bellen .
tel 0653951037.
U kunt telefonisch een afspraak maken om een auto van ons te komen bekijken , en mee proef te rijden.
tel Mob 0653951037.
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze
website en andere aanbieders de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























