
Ford Focus Wagon - 1.8 Limited|Apk 06/2027|Clima|Cruise
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 253.073 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 33-LFD-2 |
| Datum deel 1 | 31-03-2010 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus Wagon 1.8 Limited|Apk 06/2027|Clima|Cruise
- Kenteken: 33-LFD-2
- Merk: Ford
- Model: Focus Wagon
- APK tot: 03-06-2027
- Tellerstand: 253073 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: QQDB
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1240 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Business Pack
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
Pakket: Visibility pack
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Welkom bij autoplein Friesland.
We bieden een keurige en goed rijdende Ford Focus station aan.
De Ford is voorzien van:
- Werkende airco
- Climate control
- APK tot 06/2027
Autoplein Friesland
Industrieweg 10
9011 WH Jirnsum
0610388285
info@autobedrijfnugteren.nl
www.autopleinfriesland.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























