
Ford Focus Wagon - 1.8 Titanium Flexi Fuel AIRCO CR CONTROL
Algemeen
| Prijs | € 1.399 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 291.036 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-LFD-2 |
| Datum deel 1 | 31-03-2010 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus Wagon 1.8 Titanium Flexi Fuel AIRCO CR CONTROL
- Kenteken: 30-LFD-2
- Merk: Ford
- Model: Focus Wagon
- APK tot: 11-04-2027
- Tellerstand: 291036 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: QQDB
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1240 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
AIRCO IJSKOUD.
CRUISE CONTROL.
ELECT RAMEN.
C.V. OP A.B.
RADIO/CD.
NAVIGATIE.
SPORTVELGEN
TREKHAAK.
VERWARMD VOORRAAM
APK APRIL 2027
WIJ KUNNEN VRIJWAREN EN AUTO TENAAMSTELLEN.
REAGEER NIET OP BIEDINGEN
BIEDINGEN WORDEN VERWIJDERD.
BIJ INTERESSE: BELLEN.
MOBIELE NUMMER 06-29568154
INTERNET MEENEEM PRIJS
ABS de Vries
Edisonstraat 40
8912 AW Leeuwarden
0582159090
absautobedrijf@hotmail.nl
www.absdevries.nl
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































