
Ford Focus Wagon - 2.0-16V Futura
Algemeen
| Prijs | € 2.150 |
| Bouwjaar | Augustus 2007 |
| Kilometerstand | 233.151 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-XR-FR |
| Datum deel 1 | 22-08-2007 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1259 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 199 x 150 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cd-wisselaar
- Easy sound system 6000
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- AUX
- Isofix
- MP3
= Bijzonderheden =
Deze Ford Focus Wagon komt uit 2007, werd geleverd van 01-05-2005 tot 31-01-2008. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2007 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 107 kW (145 PK) en een cilinderinhoud van 1998 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 206 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 7,1 liter per 100 km en hij weegt 1259 kg. De APK is geldig tot 11-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Belangrijk voor een prettig en soepel bezoek:
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, vragen wij u vriendelijk om altijd even vooraf telefonisch contact op te nemen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is en voorkomen we dat u onverhoopt voor een dichte deur staat.
Daarnaast adviseren wij u om vooraf uw daglimiet bij de bank te controleren en eventueel te verhogen. Houd er rekening mee dat een wijziging soms tot 4 uur verwerkingstijd kan hebben.
Op deze manier kunnen we uw bezoek snel, makkelijk en zonder verrassingen laten verlopen
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































