
Ford Focus Wagon - 2.0-16V Sport 145Pk (AIRCO, TREKHAAK, LM VELGEN, SPORTSTOELEN, ELEK RAMEN, CRUISE)
Algemeen
| Prijs | € 2.945 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 225.149 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 86-TT-PV |
| Datum deel 1 | 25-01-2007 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1259 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Van der Giessenweg 2
2921LP Krimpen aan den IJssel
0180201707
www.autocentrumkrimpenerwaard.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2006 - aug. 2007
Modelcode: C307
Referentienummer: 1566
Technische informatie
Koppel: 185 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 184 x 150 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Krimpenerwaard Van der Giessenweg 2 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180201707 http://www.autocentrumkrimpenerwaard.nl info@autocentrumkrimpenerwaard.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Easy sound system 6000
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
-
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij + overige
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- CD-wisselaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- El. bedienbare ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Radio-/cd-speler
- Radio/CD/MP3 speler
- Reservewiel (volwaardig)
- Ruitenwisser achter
- Sportpakket (exterieur)
- Sportpakket (interieur)
- Staat van banden
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- Xenon koplampen (adaptief)
= Bijzonderheden =
PROEFRIT MAKEN? LAAT WETEN DAT JE LANGSKOMT!
Autocentrum Krimpenerwaard is uitgegroeid tot een begrip in heel Nederland. Wij bedienen meer dan 10.000 klanten per jaar, en dus kan het druk zijn bij ons, zeker op zaterdag. Om iedereen zo goed mogelijk te helpen vragen wij je vriendelijk om een afspraak bij ons in te plannen. Een bezoek zonder afspraak kan wachttijd met zich meebrengen.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201707.
Financial lease of financiering? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Koop met zekerheid!
Wanneer je kiest voor de prijsstelling via viabovag.nl, profiteer je automatisch van de betrouwbare BOVAG Garantie op jouw auto. Zo ben je verzekerd van zorgeloos rijplezier, duidelijke voorwaarden én extra zekerheid bij je aankoop.
Kies voor zekerheid. Kies voor ViaBovag.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201 707.
Voor financiering of financial lease? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































