
Ford Focus Wagon - apk 11.26 1.6-16V Futura airco
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 242.018 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-PZ-TH |
| Datum deel 1 | 28-01-2005 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 575 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2004
Referentienummer: 4026
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 185 km/u
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 163 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatiesysteem
Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen voor en achter
- sportonderstel
- stuur leder
- verstelbare stuurkolom
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
rijd goed db verniewd bij 160000
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























