
Ford Focus Wagon - ST Line 1.0 EcoBoost Hybrid 155pk Automaat WINTER-PACK | 17''LM | ADAPT. CC | DODE HOEK |
Algemeen
| Prijs | € 26.495 |
| Prijs excl. BTW | € 22.178 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2024 |
| Kilometerstand | 38.360 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHL-09-Z |
| Datum deel 1 | 09-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic |
| Gewicht | 1411 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 52 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 184 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: CarGarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 Maanden Hekkert Afleverpakket (inbegrepen):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Geldende APK
- Service & Onderhoudsbeurt conform schema
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Dit afleverpakket bevat: Car garantie; Geldige APK, RDW-Leges, Wettelijke Garantie
- Basispakket ViaBovag (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Hekkert Premium Pakket (€ 795 meerprijs):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt volgens serviceboekje
- 24 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Europa
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle Tank en of Accu
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
- Kwaliteitscontrole op 100 punten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): Car garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen - 5x2-spaaks Y-design in Rock Metallic (D2YCQ)
- Premium Metaallak: Magnetic (PN4DQ)
- Automatisch inschakelende dimlichten (JEDAC)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (BSHCY)
- Full LED koplampen (dim- en grootlicht; knipperlicht) en LED dagrijverlichting (JBBA7)
- LED achterlichten
- LED mistlampen voor met bochtverlichting (JBKAM)
- Privacy glass - zijruiten achter en achterruit extra getint (B2GAE)
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts (BMDAG)
Infotainment
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAX)
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- Navigatiesysteem 8 inch Touch- & Swipescreen en SYNC 3.2, Apple Car/Android auto en DAB+ (ICFCN)
- Navigatiesysteem full map
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole (J3FAC)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Dual Zone Automatische Airconditioning (AC N)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- EasyFold 60:40 achterbankleuning (BWCAK)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton (CBGAL)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenconsole met armsteun (B5WAP)
- Sportstoelen voor (FS H)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte hemelbekleding (BBZBA)
Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist (FEAAP)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier (CPGAB)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Rijstrookondersteuning - waarschuwt en corrigeert wanneer je van je rijstrook afdwaalt (HLNAB)
- Tyre Pressure Monitoring System (bandenspanningscontrole systeem) (HJCAC)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Driver Assistance Pack (achteruitrij assistent, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoek detectie, grootlichtassistent, uitwijk assistent, verkeersbord detectie, vermoeidheids herkenning) (DBCAC)
- Parking Pack ST-3 (Achteruitrijcamera - projectie van de omgeving achter de auto in het navigatiesysteem, parkeer assistent) (AGNAB)
- Winter Pack (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit) (AGWAB)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd (DWAAC)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wettelijke Garantie
= Bijzonderheden =
== Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit: ==
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Inspectie & Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Al onze occasions worden geleverd met standaard 12 maanden garantie. Daarnaast kunt u ook een verlengde garantie bij ons afsluiten, informeer naar de mogelijkheden bij een van onze aankoopadviseurs.
Hekkert Autogroep heeft een groot assortiment aan actiemodellen, demo's en occasions. Bekijk het volledige aanbod op onze website of bezoek één van onze vestigingen voor meer informatie.
* Onze advertenties en prijskaarten zijn met grote zorg samengesteld. Het kan echter voorkomen dat een beschreven optie niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan onze advertenties en prijskaarten kunnen geen rechten worden ontleend, en zijn onder voorbehoudt van druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























