
Ford Focus Wagon - ST-Line X Hybrid 155PK Automaat | Full Options | Camera | CarPlay | Adaptieve Cruise
Algemeen
| Prijs | € 19.450 |
| Prijs excl. BTW | € 16.492 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 72.458 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-772-NF |
| Datum deel 1 | 21-07-2023 |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1411 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus Wagon ST-Line X Hybrid 155PK Automaat | Full Options | Camera | CarPlay | Adaptieve Cruise
Bouwjaar 2023 met 72.458 km NAP.
Auto rijdt en schakelt uitstekend.
Recent onderhoud uitgevoerd, waaronder oliebeurt, vervangen filters en nieuwe bougies.
Goed onderhouden, sportieve en ruime auto die direct instapklaar is.
Interesse? Stuur gerust een bericht.
Ford Focus Wagon ST-Line X Hybrid 155PK Automaat | Full Options | Camera | CarPlay | Adaptieve Cruise
- Kenteken: T-772-NF
- Merk: Ford
- Model: Focus Wagon
- APK tot: 21-07-2027
- Tellerstand: 72458 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M0DC
- Vermogen: 114 kW / 155pk
- Ledig gewicht: 1411 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.3 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 469 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Driver Assistance Pack
- Achteruitrij assistent
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler onderscheidend
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Zeer nette Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X te koop.
Bouwjaar 2023 met 72.458 km NAP.
Auto rijdt en schakelt uitstekend.
Recent onderhoud uitgevoerd, waaronder oliebeurt, vervangen filters en nieuwe bougies.
Goed onderhouden, sportieve en ruime auto die direct instapklaar is.
Interesse? Stuur gerust een bericht.
4seasoncars
Grote Waard 27
2675BX Honselersdijk
+31610290719
fourseasoncars@outlook.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































































