
Ford Focus - 1.0 EcoB. Tit. Bns ST Line | Automaat | Navi | Carplay | LED |
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 58.314 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-761-RZ |
| Datum deel 1 | 26-02-2019 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1271 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2020
Referentienummer: 48
Technische informatie
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 195 km/u
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- side-skirts
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry
- keyless start
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium Business ST‑Line Automaat uit 2019 – compleet, sportief en zuinig.
Met slechts 58.314 km is deze Focus een heerlijke allrounder: luxe, strak afgewerkt en voorzien van alle moderne opties.
Belangrijkste pluspunten:
- Automaat – comfortabel en soepel rijden
- ST‑Line pakket – sportieve bumpers, sportinterieur & strakke looks
- Navigatie Full Map
- Apple CarPlay / Android Auto
- LED‑verlichting
- 1.0 EcoBoost – krachtig én zuinig
- Nette kilometerstand: 58.314 km
- Bouwjaar 2019
Staat van de auto:
De auto rijdt stil, strak en probleemloos. Zowel technisch als optisch zeer netjes onderhouden.
Interieur fris, geen rare geluiden, geen verrassingen.
Extra service & gemak
- Inruil van je huidige auto is mogelijk
- Tenaamstellen kan direct bij aflevering geregeld worden
- Bij vragen of interesse kun je altijd contact opnemen — we helpen je graag verder
Daarnaast bieden wij ook financial lease mogelijkheden aan. Zo rijdt u uw volgende auto zonder grote investering vooraf, maar mét de zekerheid en service die u van ons gewend bent.
Vraag gerust naar de mogelijkheden — wij denken eerlijk en transparant met u mee.
Bij Autoservice Marvin draait alles om échte service. Geen snelle praatjes, geen verrassingen achteraf, maar duidelijke communicatie, vakmanschap en een persoonlijke benadering. Of je nu komt voor onderhoud, reparatie of de aankoop van een nieuwe auto: je weet precies waar je aan toe bent
Disclaimer
Ondanks dat deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Typ‑ en specificatiefouten zijn voorbehouden. De adverteerder is niet aansprakelijk voor onjuistheden, onvolledigheden of eventuele gevolgen van de aangeboden informatie.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























