
Ford Focus - 1.0 EcoBoost 125 PK Hybrid ST Line X Business, Trekhaak, Donker glas, Cruise, Clima, Pdc v
Algemeen
| Prijs | € 14.895 |
| Prijs excl. BTW | € 12.483 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 113.661 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-735-ZN |
| Datum deel 1 | 09-04-2021 |
| Motorvermogen | 91 kW (124 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1244 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus 1.0 EcoBoost 125 PK Hybrid ST Line X Business, Trekhaak, Donker glas, Cruise, Clima, Pdc voor + achter + Camera, Navi, App connect, Keyless Go-Entry
- Kenteken: K-735-ZN
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 20-11-2026
- Tellerstand: 113661 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: B7DC
- Vermogen: 91 kW / 124pk
- Ledig gewicht: 1244 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 440 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17''
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie via Apple car play / android auto
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bluetooth telefoon koppeling
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wij proberen onze auto's zo correct en transparant mogelijk te adverteren. Echter kunnen bepaalde vermelde opties soms niet aanwezig zijn door de vele veranderingen in uitvoeringen die fabrikanten doorvoeren. Indien bepaalde opties voor u essentieel zijn controleer dit dan altijd zelf bij de auto voordat u de auto aankoopt. Na aankoop kunnen er geen rechten aan ontleent worden in afwijkende opties en of uitvoeringen.
Autobedrijf van den Belt Raalte BV
Heesweg 21
8102 HJ Raalte
0572-362011
info@vandenbeltraalte.nl
www.vandenbeltraalte.nl
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































