
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Hybrid 125 pk ST Line Business Afneembare trekhaak - Winter Pack - Achteruitr
Algemeen
| Prijs | € 14.945 |
| Prijs excl. BTW | € 12.517 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 130.368 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-198-XR |
| Datum deel 1 | 30-03-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Chrome Blue |
| Gewicht | 1244 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.890 kg
Afmetingen (LxB): 440 x 184 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Basis (inbegrepen): ✔ Zoals gezien, bereden en akkoord bevonden
- Afleverpakket Premium (€ 995 meerprijs):
✔ 12 maanden BOVAG garantie
✔ Benodigde onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
✔ Distributieriem vervangen (indien nodig binnen 1 jaar of 15.000km)
✔ Pechhulp
✔ Poetsbeurt
✔ Tenaamstelling en vrijwaringsbewijs
✔ Minimaal 12 maanden APK
✔ Profieldiepte banden minimaal 3mm
✔ Vervanging versleten onderdelen
✔ 20% korting op de eerst volgende onderhoudsbeurt
✔ 20 Liter brandstof
✔ Dekker omruilgarantie 14 dagen
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks in Rock Metallic (D2YL6)
- Adaptive Front Lighting System met dynamische LED koplampen (JBBA8)
- Afneembare trekhaak op 5-deur (C1MAC)
- Chrome Blue (PN4FT)
- Achterspoiler (BPFAH)
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (BSHCY)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting (BSHCF)
- LED achterlichten (JDAAQ)
- LED dagrijverlichting (JBCAB)
- LED mistlampen voor met bochtverlichting (JBKAM)
- mistlampen voor adaptief
- side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Cruise Control inclusief Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) (GTDAJ)
- Achteruitrijcamera - projectie van de omgeving achter de auto in het navigatiesysteem (J3KAR)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- EasyFold 60:40 achterbankleuning (BWCAK)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton (CBGAL)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel met lendensteunverstelling (BYQAD)
- Lederen stuurwiel in ST design met City Silver stiksel en afgeplatte onderkant (GTAAN)
- lederen versnellingspook
- Lendensteunverstelling op de bestuurdersstoel (BWRAB)
- Middenconsole met armsteun (B5WAP)
- Sportstoelen voor (FS H)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist (FEAAP)
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) (FBFAB)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection (HLNAB)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier (CPGAB)
- Airbags: Zijairbags voor (CPMAB)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Intelligent Speed Assist (GTCAV)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Tyre Pressure Monitoring System (bandenspanningscontrole systeem) (HJCAC)
Overig
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (audio installatie premium) (ICFBQ)
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (totaal 675 Watt) (audio installatie premium) (ICFCA)
- Winter Pack (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit) (AGWAB)
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd (DWAAC)
= Bijzonderheden =
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige Dekkerautogroep occasion?
Deze door ons aangeboden occasion wordt geadverteerd zonder het zeer complete garantie en afleverpakket Premium. Voor een bedrag van € 995,- krijgt deze “nieuwe” auto onder andere een complete technische inspectie, de eventueel benodigde onderhoudsbeurt, 12 maanden BOVAG garantie, 20 liter brandstof, een professionele poetsbeurt en minimaal 12 maanden APK.
Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor een afspraak en eventuele proefrit. Een auto inruilen? Wij zijn doorlopend op zoek naar gebruikte auto's! Neem contact met ons op via 088-1800360 of leads@dekkerautogroep.nl. Graag tot ziens bij Dekkerautogroep!
*Ook is het mogelijk deze auto geheel of deels te financieren. Profiteer nu van een rentepercentage van 7,99%, vraag naar de voorwaarden. Wij doen er alles aan om onze advertenties zo correct en compleet mogelijk weer te geven. Echter druk en zetfouten zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























