
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X 155pk Automaat | Adaptieve Cruise | Winterpack | Full LED |
Algemeen
| Prijs | € 28.450 |
| Prijs excl. BTW | € 23.987 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2024 |
| Kilometerstand | 41.789 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-930-GS |
| Datum deel 1 | 09-04-2024 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Agate Black Metallic (Pn4gm) |
| Gewicht | 1344 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Typenummer: KKFE
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 52 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxB): 440 x 184 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Controle & Service check (inbegrepen): Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto is gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW leges
- Bovag garantie Personenauto (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Controle & Service check"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; APK bij aflevering, Auto van binnen en buiten gereinigd, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen - 5x2-spaaks Y-design in Rock Metallic (D2YCQ)
- Agate Black (PN4GM)
- Achterspoiler (BPFAH)
- Afwerking boven- en onderzijde portierramen in zwart (BMFAA)
- Akoestisch gelamineerde voorruit (B2RAP)
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (BSHCY)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting (BSHCF)
- Full LED koplampen met regensensor (JBBA7)
- LED achterlichten (JDAAQ)
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor met bochtverlichting (JBKAM)
- Sportieve unieke ST-Line achterbumper inclusief diffuser (CLMHV)
- Sportieve unieke ST-Line voorbumper en zijskirts (CLFBB)
- Verchroomd dubbel uitlaatsierstuk (F2AAT)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- SYNC 4 navigatiesysteem met 13,2 inch touchscreen (ICFCJ)
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole (J3FAC)
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAX)
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (totaal 675 Watt) (ICFCM)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Dual Zone Automatische Airconditioning (AC N)
- Achteruitrijcamera (J3KAB)
- Ambient lighting - subtiele LED interieurverlichting in Chrystal Blue (JCBAM)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- EasyFold 60:40 achterbankleuning (BWCAK)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton (CBGAL)
- lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant (GTACW)
- Lendensteunverstelling op de bestuurdersstoel (BWRAB)
- Middenarmsteun achter met opbergvak (BWFAC)
- Middenconsole met armsteun (B5WAP)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte hemelbekleding (BBZBA)
Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist (FEAAP)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier (CPGAB)
- Airbags: Zijairbags voorstoelen (CPNAB)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonoom noodremsysteem (FBFAB)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Gordijnairbags (CP2AB)
- Lane Assist (HLNAB)
- Parkeersensoren voor en achter (HNLAB)
Overig
- Driver Assistance Pack (dodehoek detectie, achteruitrij assistent, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, grootlichtassistent, parkeer assistent, uitwijk assistent, verkeersbord detectie, vermoeidheids herkenning) (DBCBA)
- Fabrieksgarantie
- Geldige APK bij aflevering
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd (DWAAC)
- Winter Pack (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit) (AGWAB)
= Bijzonderheden =
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























