
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Lease Titanium
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 253.744 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 29-XFL-5 |
| Datum deel 1 | 04-06-2012 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2014
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
GVW: 1.900 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Zo meenemen!:
Alle auto's op basis van zo meenemen.
Geen garantie, wel transparantie!
Dit afleverpakket bevat: Minimaal 6 maanden APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Elektrische voorruitverwarming (330)
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaallak (005)
- mistlampen voor
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control incl. ASLD (CCA)
- Elektrisch bedienbare kindersloten (incl. elektrisch bedienbare ramen rondom "one shotup/down") (F11)
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Minimaal 6 maanden APK
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Distributieriem vervangen in 2024! (231134km)
Koplamp bladert af (zie foto)
Brandgaatjes in het tapijt
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































