
Ford Focus - 1.0 EcoBoost NAVI/AIRCO/CRUISE/PDC/NW APK
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 174.680 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 45-XPT-1 |
| Datum deel 1 | 30-06-2012 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 182 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achterruitverwarming
- AUX
- Bluetooth
- Dealeronderhouden
- Derde remlicht
- Geen afleveringskosten
- Hoofdsteunen
- Isofix
- Nationale AutoPas
- Onderhoudsboekjes
- Stuurbediening
- USB
= Bijzonderheden =
Dunant Cars bied occasions tegen de allerscherpste prijzen. Bij ons bent u er dus altijd van verzekerd dat u een zeer nette prijs betaalt. Dunant Cars beschikt ook over een ruime werkplaats die aangesloten is bij RDW. Wij bieden optimale service, kwaliteit en klantvriendelijkheid. Inruilen van uw huidige auto behoort uiteraard ook tot de mogelijkheden bij ons. Bel wel voor u vertrekt om teleurstellingen te voorkomen!
Originele Nederlandse Ford Focus 1.0 EcoBoost Lease Trend 5-deurs met Nationale AutoPas.
Auto rijdt en schakelt perfect.
Wij rekenen geen afleverkosten, zo komt u niet voor onverwachte kosten te staan.
Tenaamstelling bij ons mogelijk.
Alle inruil mogelijk met defect, apk verlopen, veel km's, schade etc
(Inruil tegen handelsprijzen)
Tevens te koop gevraagd alle merken auto's.
Onze medewerkers staan u graag te woord.
Kom gerust langs voor vrijblijvend meer informatie, advies een bezichtiging en/of proefrit, de koffie staat voor u klaar.
Bezoekadres:
Langeweg 59
3342 LD Hendrik-Ido-Ambacht
Contact:
Mobiel: 06-31500208
Tel: 078-8448128
E-mail: dunantcars@live.nl
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Volg ons ook op social media.
Snapchat: dunantcars
Instagram: dunantcars
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























