
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Titanium
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 272.029 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 95-XHZ-7 |
| Datum deel 1 | 15-06-2012 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nieuwe APK bij aflevering ...
Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium
- Kenteken: 95-XHZ-7
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 08-04-2027
- Tellerstand: 272029 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M2DA
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1176 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Business Pack
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Driver Assistance Pack
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Aux aansluiting
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeer sensoren achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Centraal deurvergrendeling met afstandbediening
- Clima controle
- Cruiscontrolle
- Dodehoek detectie
- EDB
- Elc buiten spiegels
- Elc ramen
- Elc ramen achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluid boxen achter
- Getintglas achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rdio in stuur bedienbaar
- STUURBEKRACHTIGIN
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
Te koop aangeboden
Ford Focus
rijdt en schakelt goed
veel opties / goed onderhouden (auto van vaste klant geweest)
distributieriem moet bij 298000 pas vv worden .
Voor meer info :tel : 050 8511011 / mob 0615379837 / www.amotoautobedrijf.nl
Uw huidige auto ruilen we graag in!
A. Moto Autobedrijf
reparatie - onderhoud - banden - occasions - apk klaarmaken
Rouaanstraat 14
9723CD Groningen
06-15379837
info@amotoautobedrijf.nl
www.amotoautobedrijf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























