
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Titanium Clima Cruise Zeer nette staat
Algemeen
| Prijs | € 2.990 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 288.856 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-TJS-84 |
| Datum deel 1 | 27-02-2014 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
In zeer nette staat verkerende Ford Focus gezien leeftijd en kilometerstand in complete Titanium uitvoering.
Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium Clima Cruise Zeer nette staat!
- Kenteken: 7-TJS-84
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 01-03-2027
- Tellerstand: 288856 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M1DA
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1179 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Ford Focus. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De sportstoelen zorgen voor een strak uiterlijk én een uitstekende zitsteun. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Ford Focus zonder problemen op z'n plaats. Het luxeniveau in deze Ford is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Ook is de Ford uitgerust met: full map navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Tulp Autobedrijf in Dongen is een universeel autobedrijf. Wij hebben ruim 130 occasions op voorraad. Wij zijn BOVAG aangesloten en RDW-erkend. We kunnen uw nieuwe auto ter plaatse tenaamstellen op uw naam en uw eventuele inruilauto vrijwaren 24/7. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook een Autofinanciering kunnen wij u via een van onze partners aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Garantie en onderhoud is mogelijk door te kiezen voor een van onze afleverpakketten.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur. Buiten openingstijden en op zondag zijn wij enkel geopend op afspraak.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
INRUIL IS MOGELIJK
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 54
5107RJ Dongen
0162321313
verkoop@tulpautobedrijf.nl
www.vakgaragestoomberg-tulp.nl
Hoewel de informatie op deze website continue zo accuraat en actueel mogelijk wordt gehouden, zijn vergissingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website ten aller tijden onder voorbehoud. Het is onmogelijk om vergissingen en dergelijke volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kunt u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Bel 06-19681441 voor een proefrit of mail ons naar verkoop@tulpautobedrijf.nl
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























